Ford Focus 2014 Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Ford Focus 2014 Ne Kadar Yakıyor, Ford Focus 2014 Yakıt Durumu, Ford Focus 2014 Kullananlar ve Ford Focus 2014 Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Ford Focus 2014 aslında yol araçları sınıfının tasarım ve mekanik özellikler açısından en başarılı olanlarından bir tanesi. 1999 yılından beri Ford firması tarafından üretilen bu araç eskiden beri en iyi yol tutuş özelliğine sahip araç olarak biliniyor. Bu özellik tabii ki yol araçları açısından oldukça önemli. Ayrıca araç için çok da güzel ve yeni teknolojik özellikler ve paketler düşünülmüş. Ne var ki bu ekstra donanımlar oldukça büyük bir fiyat farkı yaratıyor ancak belli bir miktarı gözden çıkardıysanız siz de bu aracı bir test edin derim. Bir ürün almadan önce mutlaka kullanıcıların memnuniyeti araştırılmalı ve ona göre bir ürün seçim yapılmalı. Bu nedenle bu yazıda düşünlen ve yapılan yorumlar arasından hem pozitif hem de negatif olanları paylaşıyorum. Ford Focus 2014 üretime girdiği ilk yıllardan beri çok satılan bir araç ve Ford ürünleri arasından da en çok tercih edilenlerden birisi. Özellikle yeni model bu üründe otomatik park asistanı özelliği kullanıcıların ve araç severlerin çok ilgisini çeken ve beğeni toplayan bir özellik oldu. Bu özellik bir yaya algılama sistemi içermiyor. Bu sistemden eksik olması biraz üzücü fakat yeni modellerin süspansiyon sistemi de çok gelişmiş. Bu sayede bir çok kaza ve büyük oranlı hasara engel olunabiliyor. Bu araç esas olarak güvenlik açısından da çok başarılı bir şekilde üretilmiş. Çarpışma testlerinden tam beş yıldız alarak uğurlanan bu araç size güvenli konforlu ve yol tutuşu sağlam bir seyahat sunuyor. Motor gücü ise gayet yeterince yerinde ve çoğu kullanıcı tarafından memnun edici bulundu.

2014 Ford Focus Foto Galeri

2014 Ford Focus Kullanıcı Yorumları
2014 Ford Focus Kullanıcı Yorumları
Ford Focus 2014 Sedan Yorumları
Ford Focus 2014 Sedan Yorumları
2014 Hatchback Ford Focus Kullanıcı Yorumları
2014 Hatchback Ford Focus Kullanıcı Yorumları
Ford Focus Sedan 2014 Genel Özellikleri
Ford Focus Sedan 2014 Genel Özellikleri

Ford Focus 2014 açısından bakacak olursak tasarım ve teknik özellikler harika iken aslında tek sorun gelişmiş özelliklere sahip olmak istediğiniz zaman ortaya çıkan fiyat farkından kaynaklanıyor. Ancak eğer bu farkı göz aldıysanız ve iyi bir araç kullanmak istiyorsanız tavsiye edilebilir bir araçtır. Ne de olsa Ford hem çok sağlam ve güvenilir bir araç olmak ile beraber çok da kullanılan bir markadır. Ford Focus Hatchback 2014 ve Ford Focus 2014 Sedan olarak satışa sunulmuştur.

Benzer Kullanıcı Yorumları:

ford focus kullanıcı yorumları (22), ford focus kullanıcı yorumları 2014 (21)