Realme C2 Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Bim ve A101 gibi mağazalarda sürekli satılan Oppo telefon markalasının incelemesi ile sizlerleyiz. En ucuz Android telefon modelleri arasında yer alan Oppo firmasının Realme C2 Kullanıcı Yorumları konusunu gelin hep beraber okuyalım. Bu makalemizde Oppo Realme C2 kaç tl?, Realme C2 kaç gb gibi sorulara da cevap bulmanız mümkündür. Bilindiği üzere bir telefonun en önemli özelliği ram ve işlemci olmaktadır. Makalemizde Oppo marka telefonların ram ve işlemci özelliklerini de ele alacağız.

Oppo Realme C2 Kullanıcı Yorumları

Birçok oppo markasını seven kişi yeni çıkardığı ürün olan realme C2 serisini merak ediyor. Genelde kullanıcılardan olumlu yorumlar alan cihaz oldukça şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca muhteşem özellikleri ile durma ve kasma durumu ortadan kalkıyor. Genelde gençlerin kullanıp memnun kaldığı cihaz her yaşa uygun şekilde tasarlandı. Ayrıca 64 GB hafızası ile istediğiniz gibi belge ve görüntü depolayabilirsiniz. Bunun dışında SD kart desteği ile hafıza gücünü arttırmanız ile daha fazla alana sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar genelde olumlu yorum yapar. Ancak bazı kişilerin yorumlarında telefonun durup kişiye sorun yasattığından bahis eder. Telefon her ne kadar iyi şekilde çalışsa bile bazı durumlarda kasmalar yaşayabilir.

Realme C2 Kullanıcı Yorumları

Bazı kullanıcılar ise hafıza gücünün yeterli olmadığından şikayet eder. Aslında kişi bu durumda SD kart desteği kullanarak bu durumdan kurtulabilir. Çünkü hafıza kartı ile 250 GB güce kadar çıkabilir. Telefonun dokunma özelliğinin gayet başarılı olduğu söylenir. Birbirinden farklı renk seçeneği ile istediğiniz seçeneği seçerek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Oppo markasının bazı telefonlarında su geçirmezlik özelliği bulunur. Ancak realme C2 serisinde böyle bir özellik bulunmuyor. Ekran çözünürlüğü yüksek olan cihazda istenilen tüm oyunlar oynanır. Ekran büyüklüğünden memnun olan birçok kullanıcı bulunur. Ekran büyüklüğü ile rahatça oyun oynayıp istenilen filmi izleyebilirsiniz. Genelde kullanıcılar telefonu ilk aldığında bir sorun yaşamadığını belirtir. Daha fazla bilgi için Oppo Realme C2 Telefon Özellikleri makalemizi inceleyebilirsiniz.

Oppo Realme C2 Kullanıcı Yorumları(Kaç TL, Ram Özellikleri)

Telefonun 1 veya 2 sene kullanıldıktan sonra sorun yaşandığı görülür. Ancak bu durum oldukça normal karşılanır. Telefon kullanıldığı her gün için hafıza ve batarya kaybı yaşar. Bu durumda kasmalar ve donmalar yaşanır. Oppo markası her cihazı için belli sürelerde garanti imkanı sunar. Eğer telefonunuz ilk alındığında bir sorun yaşar ise hemen bir oppo mağazasına giderek değişim isteyebilirsiniz. Bazı telefonlarda sorunlar çıkması oldukça normaldir. Ayrıca oppo bu konuda size hemen yardımcı olacaktır. Ekran kalitesinin çok beğenildiği cihazın ekranı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamaz. Kişi isterse oppo mağazalarına giderek yada online şekilde telefonun evine kadar gelmesini sağlar. Telefonun her mağaza için farklı taksit seçenekleri bulunur.

1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: