Oppo Realme C2 Telefon Özellikleri
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

A101 telefon modelleri her geçen gün daha popüler hale gelmektedir. En ucuz telefon satılan mağazalardan biri olmasından ötürü müşteriler sıklıkla a101 ürünlerini tercih etmektedirler. Son dönemlerde a101e gelen oppo markalı telefonlardan ötürü bizler de Oppo Realme C2 Telefon Özellikleri başlıklı bir makale yazarak Oppo modelleri hakkında bilgiler vermekle beraber Oppo Realme C2 kullanıcı yorumlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Oppo Realme C2 Telefon Özellikleri

Guangdong Oppo Mobile Telecommunications Corp. Ltd, veya bilinen yazılışıyla oppo, Çinli bir elektronik cihaz ve akıllı telefon üreticisidir. 1995 yılında kurulan ve oppo markasının asıl sahibi olan BBK electronics farklı markalarda müzik çalar , televizyon telefon ve birçok elektronik cihazı farklı isimler adı altında üretmeye başladı ve 2008 yılında ilk telefonunu üreten firma  yıllarca süre gelen çalışmalarla teknoloji konusunda oldukça ilerlemiş olan şirket müşterilerinde göstermiş olduğu ilgi ve memnuniyetle gösterdikleri üstün başarılar ve ürettikleri elektronik cihazlarla adından tüm dünyada sıklıkla söz ettirmiştir.

Realme C2 Kullanıcı Yorumları

Oppo realme 8 çekirdekli işlemcisi s 2.0 ghz işlem hızı bulunmaktadır. Elmas kesimli kağak kaplaması sayesinde oldukça zarif ve dinamik bir görünüme sahiptir .Çift hatlı ve tek işlemcili  kullanılabilen cihaz güncel Android işletim sistemini kullanmaktadır. Geniş ekranı ile dikkat çeken akıllı cihaz kullanım kolaylığı açısından oldukça üzerinde durulmuş ve dokunma hassasiyeti birçok telefona göre ileri düzeyde olur.

Mesaj yazma ve diğer ekran üzerindeki işlemlerinizi oldukça rahat hareket etmemizi sağlar. Oyun konusunda kullanıcılara oldukça iyi zaman geçirmesini sağlar. Son derece ağırlık konusunda hafifletici olan oppo  166 gr. olduğu bilinmektedir. Ekran hassasiyeti ve dokunmatik hassasiyeti özelliğinin üzerine birde hafif olması da oldukça müşterilerde merak uyandırılır. Uzun ömürlü pil desteği kullandığı 4000 mAh batarya sayesinde uzun süreli  verimli bir kullanım sağlamaktadır. A101deki telefon markaları ve Realme C2 Kullanıcı Yorumları detaylı bilgiler için ayrıca ilgili linke tıklayınız.

Oppo Realme C2 Kullanıcı Yorumları(Kaç TL, Ram Özellikleri)

Cihaz özelliklerin den birtaneside kullandığı Mediatec Corepilot desteği sayesinde enerji yönetimi daha başarılı olduğu görülmüştür. 13 mps çift arka kamerası bulunan realme c2 oldukça kusursuz fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlar.  Çeşitli sahte modları bulunan  realme c2 gece ve gündüz koşullarında  yakın veya uzak nesneleri en net bir şekilde çekmenizi sağlayan flaşlı kamerası ile de oldukça beğeni toplamaktadır.

Bokeh teknolojisine de sahip olan çok yönlü kamera sayesinde  belirlediğiniz nesne haricindeki alanı bulanıklaştırıp vurgulamak istediğiniz noktayı en güzel şekilde ön plana çıkarabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ürün incelemek için satış noktalarından müşteri temsilcilerinden ve danışmanlarından geniş kapsamlı bilgi ve alışveriş yapabilirsiniz.