Zte Blade A520 Telefonu Sorunları
Osman Akbaş
3 dakika okuma süresi
Zte Blade A520 Telefonu Sorunları nelerdir?
Zte Blade A520 Telefonu Sorunları okuma

Sitemizde Zte telefonları hakkında daha önce çeşitli bilgilendirici makaleler ele almıştık. Şimdi ise Zte Blade A520 Telefonu Sorunları hakkında konuşacağız. Zte telefonlarının Turkcell tarafından genelde satıldığını belirtmiştik, Turkcell telefonları arasında yerini alan Zte birçok teknoloji meraklısı gençler tarafından tercih edilmiştir.

Zte telefon sorunları alanında yer alan bu çalışmamız ile bizler zte telefonunda oluşan sorunları ele alacağız. Bilindiği üzere Zte genellikle çeşitli operatörlerin kendi markaları ile satışa sunduğu ürünlerden oluşmaktaydı, son dönemlerde kendine has cihazlar üreterek bunun önüne geçmeyi başaran Zte, kendine has cihazları ile teknoloji sevdalılarının vazgeçilmez cihazları haline gelmiştir.

Zte Blade A520 Telefon Fiyatları

Daha önceki Zte Telefonları konularımızda, Zte’nin bütçe olarak çok ekonomik fiyatlarla öne çıktığını belirtmiştik. Bu konumuzda ise biraz Zte Blade A520 Telefon Fiyatları üzerinde durmak istiyoruz. En ucuz akıllı telefonlar kategorisinde yerini alan Zte, böylece özellikle düşük bütçeli kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiştir. Ürettiği akıllı telefonların bütçesine göre oldukça uygun ve kaliteli olmasından ötürü de sadece ülkemizde değil birçok ülkede tutulan bir marka haline gelmiştir.

Zte telefonlarının fiyatları en düşük olarak 300-400 Tl’den başlamaktadır, bununla beraber bu fiyat 2000-4000’e kadar çıkmaktadır. Fiyatlar arasında büyük bir fark olmasının sebebi kalite ve işlevlerden kaynaklanmaktadır. Performan ve işlevsel olarak kaliteli olan telefonların fiyatı daha yüksek olurken, düşük performanslara sahip telefonlar ise daha ucuz olmaktadır.

Zte Blade A520 Telefon Şikayetleri

Bu alt başlığımızda makalemizin ana konusunu oluşturacak konuya değineceğiz. Zte telefon sorunları veya bir diğer tabir ile Zte telefon şikayetleri üzerine biraz konuşmak gerekirse, bu telefonların şikayet ve sorunları çeşitli sürümlerle değişmektedir. Örneğin Blade A520 telefonundaki sorunlar farklı iken bir diğer sürüm olan farklı bir telefonun şikayetleri de farklı olabiliyor.

Önceki konumuzda sıklıkla Zte Blade a520 telefon şikayetleri üzerinde konuşmuştuk. Bu konuda da biraz genelikle sıklıkla karşılanan sorunlar üzerinde durmak istiyoruz. Zte’nin en büyük sorunu önceki konularımızda anlattığımız gibi Ram bellek boyutundan kaynaklanmaktadır. Zira daha önce de bahsettiğimiz gibi bazı yerlerde Ram bellek boyutu 1 Gb olarak geçerken bazı yerlerde ise 2 Gb olarak geçmektedir.

Böyle düşük boyuttaki bir ram, beraberinde çeşitli sorunları da getirmektedir. Bu sorunların başında telefon kasılmaları ve kendi kendine kapanan telefon sorunları gelmektedir. Telefon kasılmaları neyden oluşur? gibi sorular soran veya Telefon kasılmalarının çözümü nelerdir? sorularını soran kullanıcılarımız sıklıkla ramdan dolayı bu sorunlarla karşı karşıya geldiklerini bilmelidirler.

Kasılma ve kendi kendine kapanan telefon sorunlarından sona Zte markasının sıklık yaşadığı sorunlardan bir diğer ise düşük bütçeli telefonlarının düşmelere karşı kolayca bozulma veya kırılmalar yaşamalarıdır. Oldukça hafif olan bu telefon modelleri pek yüksek olmayan yerlerden dahi düşünce hemen arızalar verebilmektedir.

Bu makalemizde kısaca Zte telefonları hakkında bilgiler verdikten sonra konumuzu sonlandırıyoruz, sizde çeşitli sorunlarla karşılaşıyorsanız şikayetlerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: