Zte Blade A520 Kullanıcı Yorumları | 2000 Tl’lik Telefonlar
Osman Akbaş
5 dakika okuma süresi
Zte Blade a520 Telefonu karşılaştırması
Zte Blade a520 Telefonu incellenmesi

Bugünkü makalemizde en çok tercih edilen akıllı telefonlar arasında yerini alan Zte Blade A520 Telefonunun Kullanıcı Yorumları‘nı sizlerle paylaşacağız. Biz bu bilgileri paylaşırken sizlerde kendi yorumlarınızı konunun altına yazabilir veya farklı konularda Kullanıcı Yorumlarınızı sitemizde paylaşmak isterseniz sitemizdeki Şikayet Ekle kısmından şikayetlerinizi ve Kullanıcı yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

Anneye alınacak telefonlar kategorisinde de popüler olan Zte Telefonları, çeşitli sürümleri ile birçok teknoloji meraklılarının ilgi odağı olmuştur. Babaya alınacak telefonlar hangileridir? sorularını soran birçok kişide Zte telefonlarını tercih etmektedirler.

Zte telefonlarının özellikleri arasında en popüler olanı ise hafif ve kullanışlı bir arayüze sahip olmalarıdır. Turkcell tarafından üretilen telefonlar hangileridir? sorularını soran kullanıcılarımızın bilmeleri gerekir ki, internetten yer alan bilgilere göre Turkcell Zte Blade A520 Telefonunu üretmektedir. Vestel Tarafından Üretilen Telefonlar Hangileridir? soruları soran kullanıcılarımız da bilmeleri gerekir ki, nette yer alan bilgiye göre Vestel Zte A520 Telefonunu üretmemektedir.

Zte telefon modelleri genellikle düşük bütçeli kişilere hitap ettiği için pek nadir kullanılmaktadır. Önemli program ve yazılımları kullanmayan kişiler için bu telefonlar ideal iken, yüksek boyuta uygulamalar kullanan ve çok ram yiyen programları kullanan kişilere bu telefonlar gitmemektedir.

Zte Blade A520 Telefonu Özellikleri

Zte Blade telefonu ne kadardır?
Zte Blade telefonu yorumları oku

Zte Blade A520 Telefonunun merak edilen en önemli özelliklerinden bir tanesi şüphesiz ram bellek boyutudur. Bu durum çoğu kullanıcıya Zte Blade A520 Ramı kaçtır?, Zte Balde A520 Ramı 1 Gb mıdır?, Zte Blade A520 Ramı 2 Gb mıdır? gibi sorular sordurtmaya yöneltmiştir. Çünkü telefon memory ayarlarındaki ram bellek boyutu ile Zte’nin resmi sitesinde yayınlanan Ram bellek boyutu arasında fark vardır.

Biri ram bellek boyutunu 1 Gb olarak gösterirken, diğeri ise 2 Gb olarak göstermektedir. Bu nedenle Zte Blade 520 İncellemesi yapan kişiler bile ikilem arasında kalmışlardır. Her ne kadar ikileme sevk eden böyle bir durum varsa da gerçek Ram’ın 1 Gb olduğu bilinmektedir. Buda kötü performans sergilediğinden ötürü zte kullanıcıları tarafından eleştiri konusu olmuştur.

Detaylı bilgi almak için bakabilirsiniz: Zte Blade A520 Telefonu Özellikleri

Zte Blade A520 Telefonu Sorunları

Zte telefonu fiyatları
Zte telefonu incelleme

Akıllı telefonlar arasında yer alan Zte Blade a520 telefonunun sorunlarını yazmaya başlarsak, Zte telefonları genellikle ram bellek boyutundan ötürü çeşitli sorunlarla karşımıza çıkmaktadırlar. Ram bellek boyutlarının düşük olmasından ötürü, telefonlarda kasılmalar görülüp performans düşüklüğü izlenilmektedir.

Bizlerde başlık altında Zte telefon sorunları üzerinde biraz konuşmak istiyoruz, genellikle kullanıcı yorumlarından istifade ederek yazacağımız bu sorunlar, telefonu almadan makalemizi okuyanlar için birer bilgi kaynağı olacaktır. Zte Blade a520 telefon sorunları ram bellek yanında çeşitli ufak tefek sorunlarıda içinde barındırabiliyor. Tabi bu sorunların yeni sürümlerde en aza indirildiğini görmek mümkündür.

Zte telefonları arasında en çok öne çıkan durum telefonların kendi kendilerine kapanmalarıdır. Çoğu kullanıcı herhangi bir kullanıcı sorunu yaşatmadıkları halde telefonlarının kendiliğinden kapandıklarından şikayetçi durumdadırlar. Bu kapanmalar dışında bazı kullanıcılar da şebeke sorunu çekmektedirler, her ne kadar hattan kaynaklanan bir sorun olarak görülse de bu durumun zte telefonlarının bazılarında görmek mümkündür. Zte telefonları hakkında kısa bilgiler verdikten sonra diğer alt başlıklarımıza başlayalım. Zte Blade A520 Telefonu Sorunları hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Zte Telefonları hakkında bu kadar bilgi verdikten sonra şimdi ziyaretçilerimiz tarafından bizlere ulaşan Telefon Kullanıcı Yorumları’nı sizlerle paylaşacağız. Zte Blade A520 hakkında detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz, Zte müşteri hizmetleri’ni arayabilirler.

Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Yorumları

Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Ahmet: Zte Blade a520 Turkcell mağazasından aldığım telefonum 3 günde bir kendiliğinden kapanıp, açılıyor. Açıldıktan sonra kasılmalarla beraber farklı renklerde çizgiler ekrana yansıyor. Ayrıca telefonun dekor kaplaması aşırı derecede berbat durumda masaya bırakırken dahi hemen çiziliyor.


Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Ayşe: Zte telefonunu birkaç ay önce ekran karantili diye Zte Telefon mağazalarından aldım, fakat aldıktan sonra ekranı kırıldı garanti üzerinden servise gönderince bana yapılmadan geri gönderdiler. Neymiş kullanıcı hatasıymış, ben bu telefonu sadece Ekran garantisinden dolayı aldım şimdi de böyle bir durumla karşı karşıyayım, yazık!


Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Çağlar: Zte Telefon Kaskosu hizmeti altında, kaskolu telefon aldım fakat aldığıma bin pişman oldum. Kaskolu aldığım telefon normalde hiçbir bahane üretilmeden tamir edilmesi gerekirken ben kaç gündür telefonumu tamir etmeleri için uğraşıyorum, resmen paramızla rezil olduk.


Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Ömer: Zte Telekomünikasyon’dan aldığım telefonumun güncellemesini yapamıyorum. Üzerine attıkları sürümden ötürü yeni gelen güncellemeleri yapamıyorum, çok saçma bir durum bu hizmetten mağdur kalıyoruz resmen.


Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Mehmet: Zte Blade A520 Telefonumu telefon garantisi çerçevesinde garantiye verdim, ama iki ay geçmesine rağmen bir türlü ürün elime geçmedi, en son ikinci ayın sonunda elime ulaşınca bu kez höparlor gibi çeşitli sorunlarla karşılaşmaya başladım resmen rezillik


Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Ömer: Zte Telekomünikasyondan aldığım telefonun imei eşleştirmesini yapacağız 5 gündür beklememize rağmen bir türlü olumlu bir cevap alamadık.


Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Zafer: Zte Blade A520 Telefonunun Sorunları bitmek bilmiyor! Telefonu aldığımdan beri kendi kendine açılıp kapanmalar, donmalar, kısaca bir telefonun başına gelecek bütün sorunları zte kendinde toplamış durumda, paramızla rezil olduk artık asla zte kullanmam.


Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Yorumları detayı için bakabilirsiniz

Evet arkadaşlar bizler kısaca Zte Telefon Kullanıcı yorumları başta olmak üzere Zte Telefon sorunları ve Zte telefon özellikleri gibi birçok konuda kafanızdaki soruları gidermek istedik. Sizlerde karşılaştığınız sorun veya özellikleri yorum kısmında yazabilirsiniz.

2 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: