Zayıflama için İngiliz Karbonatı Kullananlar
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Zayıflama için İngiliz Karbonatı Kullananlar bu başlığımızda ingiliz karbonatı ile ilgili yorumları veya varsa ingiliz karbonatı hakkındaki şikayetleri paylaşıyorlar. Siz de ingiliz karbonatı kullandıysanız ürün hakkındaki düşüncelerinizi bu ürünü kullanmak isteyenlerle paylaşmak istemez misiniz?

Neden Karbonatlı Su tavsiye ediliyor?

İngiliz Karbonatı veya Karbonatlı Suyu ilk olarak Diyetisyen Gül Kaynak tavsiye etmiştir. Günlük ortalama olarak 4 litreye yakın su içmek gerekiyor. Suyun içine de karbonat ilave ettiğiniz zaman fazla masraf yapmadan kilo vermek için adım atmış olacaksınız. 1 litre su içine 2-3 kaşık karbonat atılması tavsiye ediliyor.

İngiliz Karbonatı
İngiliz Karbonatı

Suyun içine karbonat attığınız zaman suyun bazlık seviyesi yükselmiş olacak ve böylelikle vücuttaki toksinleri, yağları daha kolay bir şekilde vücuttan atmış olacaksınız. Siz de karbonatlı su veya ingiliz karbonatı hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden diğer insanlarla paylaşmak istemez misiniz?

Benzer Kullanıcı Yorumları:

ingiliz karbonatı kullananlar (179), ingiliz karbonatı kullananların yorumları (100), ıngılız karbonatı kullanıcı yorumları (54), ingiliz karbonatı (18), karbonatlı su kullananların yorumları (18), ingiliz karbonatı kullananların yorumu (15)
2 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: