Zayıflama Hapı FAT BLOCK Kullananlar
Osman Akbaş
5 dakika okuma süresi

Arkadaşlar! Daha önce fat block kullanıcı yorumları ve fat block şikayetleri şeklinde farklı konuları sizlere sunmuştuk. Şimdi ise zayıflama hapı fat block kullananlar başlığı altında fat block ile ilgili merak edilen bazı sorulara kullanıcı yorumları sitesi olarak cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle en çok merak edilen konuların başında gelen fat block nasıl kullanılır sorusuna cevap vermek istiyoruz. Daha sonrasında fat block zayıflama ürününün gerçekten işe yarayıp yaramadığı ile ilgili düşüncelerimizi paylaşacağız ve internetten bulduğumuz fat block ile ilgili bir kaç tane videoyu sizlere sunacağız. Siz de fat block kullananlar başlığıyla yayınladığımız bu yazı hakkında düşüncelerinizi ve fat block zayıflama ürününü kullandıysanız ürün hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden fat block ile ilgili araştırma yapan insanlarla paylaşabilirsiniz.

Fat Block Nasıl Kullanılır?

Evet değerli misafirler ilk sorumuz olan fat block nasıl kullanılır‘ın cevabını bu bölümde paylaşacağız. Fat block ürünün bir kutu içinde bulunan 40 tabletten oluşmaktadır. Burada paylaşacağımız bilgiler prospektüs bilgileridir. Fat block kullanımı ile ilgili paylaşacağımız bilgiler fat block satış sitelerinden alınmıştır.

  • Kilo vermek için günde 2 kez öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat kadar önce 2 tablet bir bardak su ile alınır. (Günlük su tüketiminiz 2 – 2,5 litre kadar olmalıdır)
  • İdeal kilonuzu korumak için günde 1 kez öğle veya akşam yemeklerinden yarım saat kadar önce 2 tablet 2 bardak su ile alınır. (Günlük su tüketiminiz 2 – 2,5 litre kadar olmalıdır)

Fat Block İşe Yarıyor mu?

En çok merak edilen konulardan bir tanesi de fat block’un gerçekten işe yarayıp yaramadığı ile ilgilidir. Bazı internet sitelerinde fat block ile ilgili olumsuz görüşler paylaşılmışken bazılarında ise ürünün göklere çıkaran övgülere yer verilmiştir. Biz bu konuyla ilgili bodytr.com isimli internet sitesinde okuduğumuz bilgileri sizlere aktarmayı uygun gördük. İsmi geçen sitenin editörlerinden birinin yaptığı açıklamaya göre ürünün diğer zayıflama ürünlerine nazaran fason olmadığını söyleyebiliriz. En azından sağlık bakanlığı onaylı olduğu belirtilmiş ancak sağlık bakanlığı onaylı olması da ürünün gerçekten işe yaradığını göstermediği de yine aynı sitede dile getirilmiştir.

Aşağıdaki ekran görüntüsü, ürünü “Resmî Satış Sitesi” ilanıyla satan “https://www.fatblocksatis.com” alanadında yayın yapan internet sitesine aittir (Erişim Tarihi: 2 Şubat 2014). Şimdi bu gereksiz şeylere vakit ayıracak fazla vaktim olmadığı için iddiaları ve gerçekleri kısaca yazıp geçeceğim.

Fat Block (2 Şubat 2014)
Fat Block (2 Şubat 2014)

Yukarıdaki görüntünün orjinal boyutunu görüntülemek için buraya tıklayınız.  Arkadaşlar ürüne kalite atfetmek için Avrupa’dan ithal edildiği belirtiliyor. Bu bilgi doğru olabileceği gibi her sitede satılan ürün için aynı şeyi söylemek mümkün olmayabilir. Çünkü “merdiven altı” diye tabir edilen sektörde bu ve benzeri ürünlerin sahteleri daha da uygun fiyata üretilebiliyor. Kaldı ki bu ürünler genelde sahte olduğundan müspet mana da hiç bir işe yaramıyor hatta menfi olarak etkileri de bulunabiliyor.

Fat Block Yan Etkileri Nelerdir?

Fat Block‘un yan etkisinin olmadığı satış sitelerinde belirtilen bilgiler arasında yer alıyor. Biz de bu konuda satış sitelerine katılmıyoruz ve “Yan Etkisi Yoktur” ifadesinin daha detaylı olarak irdelenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bir kere fat block içinde “Chitosan” adındaki bir maddenin olduğu söyleniyor ve bu maddenin ise henüz etkileri ve yan etkileri hakkında araştırmalar devam ediyor. Yani yan etkisi yoktur demek doğru değildir. Hatta Chitosan’ın bilinen yan etkileri arasında mide ağrısı, kabızlık ve gaz gelmektedir. Bunların dışında bir yan etkisinin olmadığını söylemek doğru olmayacaktır.

Yine ürünün bilimsel olduğuna dair iddialara bodytr.com sitesinden güzel bir cevap gelmiş. Biz de o yazıyı yazan arkadaşa teşekkür ederek paylaştığı yazıdan bir alıntı yapıp sizlerle paylaşmak istiyoruz. Mesela ürünün bilimsel araştırmalar neticesinden üretildiği söyleniyor. Bu doğru olabilir. Bilimsel bir araştırma olabilir ama unutmamak lazım ki her hangi bir labaratuvarda yapılan çalışma da bilimsel bir çalışmadır.

Bilimsel olarak onaylı: Doğru ama yanıltıcı. Sıradan bir laboratuarın araştırmasını yayımlamışlar, yani öyle ciddi bilimsel dergilerdeki bir yayına atıfta bulunmuyorlar. Çünkü o dergilerde asla “Bunu kullan kesin zayıflarsın!” gibi saçmaca iddiaları destekleyecek argümanlar ve veriler ileri sürülemez. Böyle şeyler de gerçekçi değildir zaten.

Fat Block Tanıtım Videosu
Fat Block Tanıtım Videosu

Fat Block Kullanıcı Yorumları

Evet arkadaşlar. Elimizden geldiğinde fat block ürünü ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bundan sonra size kalmıştır. Karar yine sizindir. Ancak şu hatırlatmayı yapmamıza müsaade edin lütfen. Arkadaşlar sadece fat block ürünü için değil… İnternette satılan her hangi bir ürün ile ilgili kendi Doktorunuza danışmadan lütfen bu ve benzeri ürünleri kullanmayınız. Aşağıdaki yorum bölümünden fat block ile ilgili tecrübelerinizi, merak ettiğiniz konuları paylaşabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız yorumlar diğer insanlara fat block ile ilgili fikir verecektir.

Benzer Kullanıcı Yorumları:

dr aytuğ zayıflama hapı (90), doktor aytug zayiflama ilaci (32), dr aytuğ zayıflama ilacı (27), dr aytuğ zayıflama (24), fat blok zayıflama hapı (21), doktor aytuğ zayıflama (20)
6 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: