Yeşil Kahve Nedir? Nasıl Kullanılır?
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Yeşil Kahve Nedir? Zayıflama ürünü yeşil kahve nasıl kullanılır? Kilo vermek için çekingen davrananların çekimser olmalarını normal karşılamak gerekiyor zira bugüne kadar her daim kilo vermek ümidi ile kandırılmış insanların şikayetleri veya yorumlarını okuduk. Şimdilerde ise yeşil kahve adından bir zayıflama ürünü çıkmış ve insanları zayıflattığı iddia ediliyor. Ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığını bilemiyoruz ancak yeşil kahve kullananlar tarafından paylaşılan yorumlar ile bunu öğreneceğiz .

Yeşil Kahve nedir?

Yeşil kahve, metabolizmayı hızlandırarak enerji harcamaya ve ernerji harcadıkça da yağları eritmeye yardımcı olan bir üründür. Diğer bütün ürünlerde olduğu gibi yeşil kahvenin de metabolizmayı hızlandırdığı satış sitelerinde yazmaktadır. Aktarlarda da satılan yeşil kahvenin bir çok faydasının olduğu söyleniyor. Bunlar;

  • Metabolizmayı hızlandırır
  • İştahınızı keser
  • Daha zinde ve dinç kalmanızı sağlar
  • Vücudunuzdaki stok yağları eritir
  • Bağışıklık sistemini destekler
  • Antioksidan zenginidir
  • Tok Tutucu etkisi vardır

şeklindedir. Siz de yeşil kahve kullananlar arasında yer alıyorsanız yeşil kahve ile ilgili düşüncelerinizi bu başlık altından paylaşabilirsiniz. Dilerseniz son olarak yeşil kahve nasıl kullanılır sorusuna cevap vererek sözlerimizi noktalayalım.

Yeşil Kahve Nedir – video izle

[jwplayer file=”http://www.youtube.com/watch?v=6DqAvW1EgRA”]

Yeşil Kahve Nasıl Kullanılır?

Yeşil kahvenin farklı bir kullanım şekli yoktur aslında. Türk kahvesini nasıl hazırlıyorsak yeşil kahveyi de aynı şekilde hazırlayacağız. 2 çay kaşığı yeşil kahve bir finsan soğuk suya eklenir ve bir müddet pişirilir. Çok fazla kaynatmadan ocaktan alınır ve içilir.

1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: