Yeşil Kahve Nasıl Pişirilir ?
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Yeşil kahvenin daha çok ilgi gördüğü şu dönemlerde en çok kullanılan zayıflatıcı içecekler arasında olduğunu görüyoruz. Bu yüzden de kilo problemi yaşayan kişilerce tercih edilir. Aktarlardan sorunsuz bir şekilde alabileceğiniz bu kahvenin kullanıcı yorumları da dikkat çekmektedir.

0159681_0.jpeg

Kuru kahveyle yeşil kahve arasındaki en büyük fark klorojenik asit içermesidir. Ayrıca bu kahvede kalori oranı çok azdır. Yeşil kahve kullanıcı yorumlarına baktığımızda da birçok kişinin memnun kaldığın ve severek kullandığını görmekteyiz.

yesil-kahve-660x330

Bir cezve yardımıyla Türk kahvesi gibi pişirilir ve normal bir şekilde tüketilir. Yeşil kahve yorumları da aynen bu işlemi desteklediği için kilo verme hızınızı artırdığını söyleyebiliriz. Bu anlamda birçok yararı bulunan yeşil kahveyi daha çok diyet yapan kişiler tüketir.

Kavrularak işlem görmediği için, içinde yer alan kafein oranı da çok az olan yeşil kahve, bu konuda vücuttan oksit ve ödemin atılmasına da yardımcı olur. Yeşil kahve şikâyetleri de günümüzde yok denecek kadar azdır. Sadece halsizlik ve baş dönmesi görülebilir.