Yeni Fat Block 2 Etkili Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Fat Block Kullanıcı Yorumları başlıklı konu altında fat block zayıflama ürünü ile ilgili fat block kullananlar tarafından kadınlar kulübü kategorisinde fat block şikayetleri, fat block yorumları ve fat block ile ilgili merak edilen diğer konular paylaşılmaktadır. Fat Block zayıflama ürünü gerçekten işe yarıyor mu? Bu ve benzeri soruların cevaplarını fat block kullanıcı yorumları sayfasından bulabileceksiniz.

fatblock-zayiflama-urunu-kullanıcı-yorumlari-sikayetleri

Fat block içeriği ve işlevi içerisinde bazı bitkilerde bulunan yüksek vizkozite, etkin maddesi deniz canlıları ve asitte çözülebilen  polisakkarittir. Bağırsak ve mide de çözülen polisakkarit emilemeyen bir liftir. Yağ bağlayıcı özelliği sayesinde % 40 kadar yağları bağlayabilmektedir. Alınan yağların kana karışmadan bağırsak tarafından emilmeden vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bir kutu içerisinde çift katmanlı Kırk tablet barındırmakta ve kullanımı amaca göre değişmektedir. Kilonuzu korumak için Öğle yada akşam yemeğinden yarım saat önce 2 bardak su ile alınır 2 tablet. Kilo vermek için iki öğün yemekten 30 dk önce ir bardak su ile 2 tablet tüketilir. Kabızlığa yol açmaması için 2 – 2,5 litre su tüketiminiz olmalı. Önemli! Hamile ve emziren bayanlar, 18 yaş altı ve deniz kabuklarına karşı alerji veya intoleransı olan kişilerin kullanımına uygun değildir. Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanızı öneririz.

Değerli ziyaretçilerimiz sizlerde ürün hakkında sorularınızı ve şikayetlerinizi paylaşarak hızlı ve güvenilir bilgi edinebilirsiniz ürünü kullanan ziyaretçilerimiz sizlerde ürün hakkında olumlu, olumsuz ve önerilerinizi paylaşır mısınız? yorumlarınız ile tüketicilere daha güvenilir ve işe yarar bilgiler vermiş olursunuz tarafsız yorumlarınız için teşekkür ederiz.