Yazfirsatixperia.com Şikayetleri
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Yazfirsatixperia.com Şikayetleri Yaz Fırsatı Sony XPeria Z Telefon Şikayet Kutusu, Kullanıcı Yorumları – Arkadaşlar yakında sony xperia z 140 TL sipariş verdim ancak telefon yerine salatalık, domates vb.. alakasız şeyler geldi diye şikayet eden insanların sayısı artmaya başlayacaktır. Nereden mi biliyorum? yazfirsatixperia.com sitesi gibi siteler artmaya başladığı zaman bu türlü şeylerin olması maalesef kaçınılmaz oluyor.

Sony Xperia Z akıllı telefon satış fiyatı normalde 1000 TL üzerindedir ancak bu akıllılar sony xperia z cihazını 140 TL gibi fahiş bir fiyata satıyorlar. Lütfen daha ucuza kaliteli bir telefon alacağım aldatmacasına kapılıp da bu türlü sitelerden uzak durunuz zira bu türlü siteleri yönetenler insanları kandırmaktan başka bir şey bilmiyorlar. Geçtiğimiz aylarda 175 TL’ye iphone 5s sipariş verip de kargo ile salatalık alanları haberlerden takip etmişsinizdir. Bu ürün içinde farklı bir durum yoktur. Lütfen dikkatli olunuz.  Satış sitesinde paylaşılan bu özellikler de sizi aldatmasın:

Sony Xperia Z
Sony Xperia Z

Siz de konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun oluruz. Güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle, hoşçakalınız.