Volkswagen Passat 2014 Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Volkswagen Passat 2014 Özellikleri, Volkswagen Passat 2014 Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Alman Teknolojisi Passat. Volkswagen Passat 2014 modeli ile ilgili özelliklerden, yorumlardan bahsedeceğim. Volkswagen  Almanya merkezli otomotiv firması olarak hizmet vermektedir. Almancadan Türkçeye çevrilirse adı halkın arabası demektir. Şirket bünyesinde sadece Volkswagen değil başka arabaları da içermektedir. Volkswagen Almanya’da 1937 yılında faaliyete başlamış. Audi, Skoda, Seat ve Bugatti gibi önemli binek otomobil markaları da bu şirketin bünyesindedir. Güçlü ama bir o kadar da güvenli arabalar yapmak için şirket çalışmalarını sürdürüyor. Kuruluşundan bu yana birçok araba modeli üretmiştir. Şirketin modelleri Polo, Passat, Golf , Jetta, Scirocco. Passat ve gelişim sürecine bakıp Volkswagen Passat 2014 hakkında bilgiler vericem.

Volkswagen Passat 1967 yılından itibaren birçok değişimlerle otomobil piyasasında kendine yer bulmuş Volkswagen klasiklerinden.Mühendisler hem güç hem de güvenlik isteyenler için üretime başlandığı tarihten bu yana çalışmalar yapmaktadırlar. Volkswagen Passat zaman içinde değişim göstermiş önden çekişli motor özelliklerini bünyesine almış. Şimdi Volkswagen Passat 2014 hakkında gelen özellikler, eskiden modellerden farkı hakkında bilgiler vereceğim. Volkswagen 2014 Passat önceki modelleri gibi güvenliği ön planda. Araç sahip olduğu ESP, iç denetimli alarm, ABS ve hava yastıklarına araçta yer vermiş. Şerit takip asistanı, geri park kamerası, yorgunluk tespit sistemi, eğim kalkış asistanı diğer kasalarında olduğu gibi bu arabada da mevcut. TDI ve TSI motor seçenekleri sayesinde yakıt tüketimini azaltıyor. Start-Stop teknolojisiyle dur-kalk yapma durumlarında aracınızın yakıtını idareli kullanmanıza olanak sağlıyor. Passat 2014’de bulunan fren geri kazanım enerjisi frenleme sırasında ortaya çıkan enerjiyi depolayarak bunu daha sonra tekrar kullanımınızı sağlıyor. Bluemotion özelliği sayesinde çevreye salınan karbondioksit oranını aza düşürmüş. Park sensörleri ve park yardım desteği de bir önceki passatta bulunan özellikler arasında. Kullananlar tarafından konforu, hızı  motor seçenekleriyle beğeni toplamış. Volkswagen Passat 2014 1.4, 1.6 ve 2.0 motor seçeneklerine sahip. 1.4 seçeneği  69.000 TL, 1.6 motor  seçeneği ise 80.000-100.000 TL arasında, 2.0 motor seçeneği ise 146.000 TL’den başlayan fiyatlarla müşteriye sunulmaktadır.

Volkswagen Passat 2014 Resim Galeri

Volkswagen Passat 2014 Özellikleri
Volkswagen Passat 2014 Özellikleri
Volkswagen Passat 2014 Kullanıcı Yorumları
Volkswagen Passat 2014 Kullanıcı Yorumları
Volkswagen Passat 2014 Yakıt Tüketimi
Volkswagen Passat 2014 Yakıt Tüketimi
Volkswagen Passat 2014 Tüketici Yorumları
Volkswagen Passat 2014 Tüketici Yorumları

Sizler de bilgi almak için Volkswagen’nin internet sayfasına bakabilirsiniz telefonla ulaşabilir görüşlerinizi belirtebilirsiniz.