Vodafone internet şikayet, vodafone şikayetleri
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Vodafone internet şikayet, vodafone müşteri hizmetleri şikayetleri – Vodafone’u ne kadar şikayet etsem azdır. Aslında direkt dava açmak gerekir ama adamlar sayfalarca yazı yazan sözleşmelere işlerini garantiye almışlardır.  Türkiye’de GSM operatörleri arasında en çok nefret ettiğim firma vodafone’dur. İnsanları kandırmaktan ve boş yere bekletmekten başka bir iş yaptıkları yok.

Vodafone internet şikayet, vodafone şikayetleri

Benim Vodafone Vodem cihazımda kullandığım hesabını bilen tarifem vardı. 0-2 GB arası 15 TL, 2-4 GB arası 30 TL ve 4-6 GB arası kullanıma ise 45 TL olarak anlaşma yapmıştık. En son gelen faturamda ekstra başka ücretlendirmeler olmamasına rağmen 58 TL fatura çıkarmışlar. Arayıp müşteri hizmetlerine derdimi anlatmaya çalıştım fakat telefonu açan bayan laftan anlamadığından dolayı 5-6 dakika sonra bekleteceğim deyip telefonu kapattı.

Vodafone internet şikayet, vodafone şikayetleri
Vodafone internet şikayet, vodafone şikayetleri

Tabii ben sinirlendim bu duruma. Böyle bir terbiyesizlik olmaz deyip tekrardan aradım vodafone müşteri hizmetlerini. Bu defa da bir bay çıktı ve her zaman ki gibi nasıl yardımcı olabiliriz dedi ve sorunumu dinledi. Yaklaşık 10 dakika beklettikten sonra bana vodafone fiyatlara zam yapmış  ve bu nedenden dolayı yüksek fatura geldiğini söyledi. Böyle bir saçmalık olabilir mi dedim ve telefonu kapattım.

Hasılı kelam vodafone bitti artık. ailem de dahil olmak üzere bütün vodafone hatlarımızı türkcell veya avea ya taşıdık. Şu anda avea kullanmaktayım ve boş yere paralarımı çöpe atmıyorum. Vodafone televizyonlarda yaptığı reklamlara para harcayacağına bu türlü sorunları giderse müşteri kitlesi daha da artacaktır. Yazık vodafone’a.

4 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: