Vestel Akıllı Nfk510 Xs Kombi Buzdolabı Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Vestel Nfk510 Xs Kombi Buzdolabı Kullananlar, Vestel Akıllı Nfk510 Xs Kombi Buzdolabı Enerji Tüketimi, Vestel Nfk510 Xs Akıllı Buzdolabı Şikayet, Vestel Akıllı Xs Kombi Buzdolabı Satın Alanlar, Vestel Akıllı Nfk510 Xs Buzdolabı Tüketici Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Vestel akıllı nfk510 xs kombi buzdolabı teknolojinin son ürünlerindendir. Ürün soğutma özelliği ile sebze ve meyvelerin daha uzun bir süre saklanmasına olanak sağlar. Buzdolabının her bölgesine aynı soğukluk uygulanır. Bunu uygulayan sistemin adı Multiflow dur. Ayrıca üründe yer alan O°C bölmesi farklı ihtiyaçlar için tasarlanmıştır. Bu bölüm dondurucudan çıkarılan gıdaların çözülmesi için kullanılır. Diğer yandan et, balık gibi besin maddelerin bu bölümde koruma altına alabileceğiniz bölüm kahvaltılık bölmesi olarak da kullanılır.

Vestel akıllı nfk510 xs kombi buzdolabının özelliklerinden birisi ekonomi moduna sahip olmasıdır. Bu özelliği ile kullanıcılarının bütçelerinden tasarruf etmesini sağlar. Dondurucuya yerleştirdiğiniz içecekler kullanıma hazır hale geldiğinde sesli uyarı veren Drink Cool moduna sahiptir. Diyelim ki tatile çıkacaksınız bunun için buzdolabınız tasarımıyla sizin yanınızda. Yiyeceklerinizi minimum soğukluk derecesinde tutabilirsiniz. Tatil dönüşü yiyeceklerinizi bıraktığınız gibi bulursunuz. Buzdolabının kötü kokulardan uzak kalmasını sağlayan koku filtresi vardır. Bunun görevi dolabınızda oluşacak kötü kokuları ve yiyecek kokularını önlemektir. Kırılmaya dayanıklı özel cam raflar bulunur. Bu raflarda 200 kg yakın yük taşıyabilir. Bu rafların yüksekliğini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Kişiye özel bir konumu olan dolaptır. Vestel buzdolapları özellikleriyle sürekli ön planda yer alır. Bu özelliklerin biriside kapı açılış yönlerinin değiştirilebilir olmasıdır. Bu da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ürün beş yıl garantili olup yaklaşık 550 lt bürüt hacime sahiptir. Ürün kontrol paneli dokunmatik olarak ayarlanabilir. Buzdolabında bulunan kilit sistemi ile buzdolabı ekranı üzerindeki değişiklikleri kontrol aylında tutabilirsiniz. Diğer taraftan tercih edeceğiniz bu ürün sizlere kolay satın alma fiyatlarıyla sunulur. Ürünü Kredi kartlarıyla satın alabilirsiniz. Kredi kartı çeşidine göre taksit seçeneği uygulanmaktadır. Ayrıca paypal üzerinden de satın alma işlemini gerçekleştirme imkanınız vardır.

Vestel Akıllı Nfk510 Xs Kombi Buzdolabı Tüketici Yorumları
Vestel Akıllı Nfk510 Xs Kombi Buzdolabı Tüketici Yorumları
Vestel Akıllı Nfk510 Xs Kombi Buzdolabı İnceleme
Vestel Akıllı Nfk510 Xs Kombi Buzdolabı İnceleme

Vestel Akıllı Nfk510 Xs Kombi Buzdolabı Türkiye’nin en önemli beyaz eşya üreticilerinden olan Vestel ürünleri ve hizmetleriyle başarıların altına imza atmaya devam ediyor. Vestel’in bu ürünü özellikleri itibarıyla teknolojinin sunduğu olanakların hangi aşamaya geldiğinin en büyük göstergesini ve başarısını temsil etmektedir. Sizlerde Vestel Buzdolapları hakkında şikayetlerinizi veya görüşlerinizi bizlerle paylaşmak ister misiniz?