Uydubox Yorumları, Uydubox Şikayetleri
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Uydubox Yorumları, Uydubox Şikayetleri, Uydubox kullanıcı yorumları başlıklı konuda internet üzeri reklamlar vasıtasıyla satışı ve tanıtımı yapılan UYDUBOX ile ilgili uydubox kullananlar tarafından yapılan yorumlara yer verilecektir. Değerli misafirler uydubox içinde  D-Smart Kanalları, Digitürk Kanalları, Lig TV kanalları bile varmış. Tabii şahsen kullanmadığım için bilemiyorum ne kadar doğru olduğunu. O nedenle böyle bir başlık açarak sizlerin yorumlarına yer vermek istedik.

Uydubox Yorumları, Uydubox Şikayetleri

Arkadaşlar az önce de ifade ettiğim gibi şahsen kullanmadığım için böyle bir cihazın olup olmadığını daha doğrusu uydubox adındaki bu cihazın işe yarayıp yaramadığını bilemiyorum. Ama mantık çerçevesi içinde düşündüğümüzde dünyadaki tüm şifreli kanallar dahil hepsinin açabilen böyle bir cihazın olması mümkün müdür? Bu noktada biraz tartışabiliriz.

Uydubox Şifreli Kanalları Çözen Uydu
Uydubox Şifreli Kanalları Çözen Uydu

Ayrıca internette yaptığım araştırma neticesinde son-dakika.org isimli internet sitesinde uydubox şifreli kanalları çözme ile ilgili şunlar da yer alıyordu. Dünya üzerinde hiçbir teknoloji, henüz şifre çözme mantığı ile Digiturk ve Dsmart platformları kanallarını izletemez. Çünkü bu sistemler kişiye özel tanımlanmış cihazlarda VideoGuard şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Bu şifreleme sistemi çözülemez ve sıradan cihazlarda izleyemezsiniz.

Değerli dostlar! Siz de uydubox almadan önce lütfen bu başlık altındaki yorumları okuyunuz. Hatta bu konuyu facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşarak diğer insanlara da ulaşmasını sağlayın.

Uydubox Hakkında Neler Düşünüyorsunuz? Buradan Yazabilirsiniz…

Benzer Kullanıcı Yorumları:

uydubox (71), uydubox yorumları (17)
17 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: