Ukash Kart ile Kolay Alışveriş Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

UKASH KART İLE ALIŞVERİŞ

Dünyayı kasıp kavuran Ukash kart şimdi artık bizim ülkemizde de şimdiden adından çok söz ettirmeyi başardı. Merkezi İngiltere olan bu sanal kart hizmete başladığı ilk günden bu yana Ukash sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Düşük paketlerle sahip olacağınız ucuz Ukash kartlar pek çok noktada aktif olarak kullanıma açık durumda.

Ukash kartınızın limitini belirlemek size bağlı. On Euro’ya da ucuz Ukash kart satın alabilirsiniz hazır halde şu anda satışı yapılan iki yüz elli Euro ve üzeri paketleri de satın alabilirsiniz. Satın alacağınız miktarı belirlemek tamamen size kalmış.

Güvenliğinizi hesap ederek tasarlanmış kart, satın alma ve kullanma aşamalarında hiçbir özel bilgi vermeye gerek bırakmıyor. Böylelikle hiç kimse kişiler bilgilerinize ulaşamayacağı için, bir dolandırıcılık durumuyla da karşı karşıya kalmıyorsunuz. Sadece kendinize özel bir pin kodu belirleyerek binlerce noktada kullanabiliyorsunuz. Ukash kartı satın almak da kullanmak kadar kolay. Güvenli bir internet sitesi üzerinden satın almak istediğiniz paketi işaretleyerek sepete ekle seçeneği ile anında sahip olabiliyorsunuz. Ödemenizi havale ya da EFT ile gerçekleştirebilirsiniz.

ukash kart yorumlar