Türkiye Adsense Para Kazanma Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Türkiye Adsense Para Kazanma YorumlarıADSENSE’den para kazananların yorumları başlıklı yazımızda adsense ile para nasıl kazanılır ve adsenseden en etkili para kazanma yöntemleri nelerdir şeklindeki soruların yanıtlarına yer vereceğiz. Sevgili arkadaşlar öncelikle dikkat etmemiz gereken bir mevzu var ki o da özgün içerik yayınlayarak ziyaretçi sayımızı arttırmak olacaktır. Sonrasında ziyaretçi sayısını arttırmama rağmen pek kazanmıyorum diyorsanız o halde reklam yerleşimlerinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

En çok tıklanan reklam birmi 300×250 ile 336×280 reklam formatlarıdır. Bu reklam formatlarını konu içerisinde sağ tarafa yaslamak en çok tıklanan yerlerdir. Sonrasında yazımızın renk tonuyla reklam birimlerini renk tonunu aynı yapmak da önemli bir mevzuudur. Bu şekilde yaptığınız taktirde adsense gelirlerinizde gözle görülür derecede artış olduğunu göreceksinizdir.

Aklınıza takılan soruları bu başlık altında sorabilir ve yorumlarınızı da paylaşabilirsiniz. Bol kazançlar dileklerimizle, hoşçakalın…

adsense para kazanma yorumları

adsense para kazanma yolları
adsense para kazanma teknikleri