Türk Hava Yolları Müşteri Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Türk Hava Yolları Müşteri ŞikayetleriTürk Hava Yolları ilgililerine, Ben 18 Temmuz 2012 Istanbul- Hannover 7:50 ucagi ile yolculuk yapmak icin 2saat önce havaalanina geldim. Bir gün önce internetten chackin yaptim. Havaalaninda ikinci kez chackin yaptim. Fakat öyle uzun bir kuyruk vardiki yani ucaga yetismek mümkün gibi görünmüyordu.

Tüm cabalarima ragmen ve görevlileri uyarmama ragmen kimse yardimci olmadi.Ucagima 50 dk kala pasaport kontrol bölgesindeydim.Uzun bir kuyruk vardi ve gittikce zaman kaybediyordum.Görevlileri yine uyarmama ragmen kimse ilgilenmedi.Ucaga 15 dk kala yetistim fakat kapida görevli bayan tüm yalvarmalarima ragmen hic bir sey yapmadi. ” Beyfendi konusmak istemiyorum gidin yeni bilet alin sonraki ucakla ucarsiniz ” diye cevap verdi.

Özürlü kartim olmasina ragmen havaalaninda hic bir görevliden yardim almayi basaramadim.Rahatsiz olmama ragmen tüm gün havaalaninda bekledim.Beklerken diger ucaklarda sürekli gec kalan yolcularin anonsu yapiliyordu.Kendim sahit oldum 40 dk baska yolculari bekleyen ucaklarin oldugunu gördüm.

Kendim daha önce 1 saat baska yolculari bekledigimi biliyorum.15 dk olmasina ragmen beni ucaga almadilar.130 euro ceza ödeyerek yeni biletle saatlerce sonra ucmayi basardim.Size soruyorum kac saat önceden bu havaalaninda olmak gerekiyor? Bilette 2 saat önce yaziyor ve 2 saat önce gliyorum.Peki nasil oluyordu ben ucagi kaciriyorum? Diger rezaletlere girmek istemiyorum. Gecikme sebebi ben olmama ragmen, hem ceza ödüyorum hemde azarlaniyorum.

Bunun derhal bir aciklamasini istiyorum.Cevap vermediginiz taktirde ve ilgilenmediginiz taktirde yasananlari bir bir gazetelere yazacagim.Kendimde Almanyada bir gazetenin muhabirligini yapiyorum.En kisa sürede paramin iadesini istiyorum.Ayrica mantikli bir cevap bekliyorum.

Saygilarimla, Selcuk Kozan

türk hava yolları thy

3 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: