Sony Xperia Z Android Akıllı Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Sony XPERIA Z 100 TL, Sony Xperia Z İnceleme, Sony Xperıa Z Kullananlar, Sony XperiaZ Android, Sony Xperia Z Şikayetleri ve Yorumları

Bu konumuzda sizlerle Sony Xperıa Z Android cep telefonun özelliklerini, fiyatını ve Sony Xperia Z şikayetlerini, Sony Xperia Z sorunlarını ve kullanıcı sorularını paylaşacağız sizlerde sorularınızı paylaşarak Kullanıcı Yorumları ekibi yada Sony Xperıa Z kullanan, bilgisi olan kullanıcılarımız tarafından cevap bulabilirsiniz. Sony Xperia Z web sitesinde bulunan ürün özellikleri : İşletim sistemi Android 4.3 Jellbean, Xperia Z işlemcisi 1.5 Ghz Qualcomm APQ8064, XperiaZ ekran özellikleri 5,0 inc TFT Hd power 16 milyon renk ve 1920 * 1080 piksel ekran çözünürlüğü, Sony Xperia Z kamera özelliği Arka kamera 13 mega piksel Exmor R5 kamera otomatik netleme ve flaş özelliği bulunmakta, Ön kamera özelliği 2.2 Mega piksel Exmor R kamera mevcut. Ayrıca Sony Xperia Z android cep telefonun su geçirmez ve paslanmaz özelliğine sahip, siyah ve beyaz olmak üzere 2 renk seçeneği mevcut. İki yıl Sony garantisi ve 15 gün içinde para iadesi garantisi verilmekte. Sony Xperia Z Fiyatı ise 100 TL. Bu ürün hakkında bütün bilgiler web sitesinden derlenmiştir aynı özelliklere sahip olmaya bilir ürün hakkında daha çok bilgi için Web sitemizi takip etmenizi ve yorumlara katılmanızı öneririz.

Sony Xperia Z Kullanıcı Yorumları
Sony Xperia Z Kullanıcı Yorumları

Değerli üyelerimiz sizlerde Sony XperıaZ hakkında olumlu veya olumsuz yorumlarınızı paylaşır mısınız? yapacağınız yorumları kullanıcılarımız dikkate almaktadır tarafsız yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederiz. Xperia Z şikayetlerinizi web sitemizden Şikayet ekle bölümünden veya bu konu altına yorum yaparak Sony Xperia Z hatalarını paylaşıp yardım alabilirsiniz.

2 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: