Sirius Pırlanta Sitesi Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Sirius Pırlanta Sitesi Yorumları başlığını uzun zamandır açmayı murad ediyordum ve kısmet bugüne imiş. İnternette siteler arasında dolanırken sirius pırlanta reklamına rastladım ve ziyaret etmek istedim. Zaten siteyi gördükten sonrada yorumlarımı bu başlık altında paylaşmak istedim.

Değerli dostlar! Öncelikle belirtmeliyim ki www.siriuspirlanta.com internet sitesi öyle karmaşık bir yapıya sahip değildir. Yani eğer bir alışveriş yapmak istiyorsanız veya sitedeki pırlantaları incelemek istiyorsanız gayet latif bir tasarımla karşılacaksınız. Sonrasında tasarımda gözü yormayan renk tonları tercih edilmiştir. Ben ürünleri incelemek isterken önce pırlanta yüzük sayfasını inceledim ve 8 farklı ürünün bulunduğunu gördüm.

sirius pırlanta
sirius pırlanta

Daha sonrada pırlanta kolye kategorisindeki ürün çeşitlerine bakmak istedim ve açıkçası gözlerimi ekrandan alamadım. Yani o anda aklıma ilk olarak sevgilim geldi ve bu kolyelerden en çok beğendiğimi onunla hayal ettim. Hayali bile bir başka olurken gerçeğini varın siz hayal edin değerli dostlar. Aşağıda firma ile ilgili iletişim bilgileri yer almaktadır. Eğer siz de ben firma yetkilileri ile görüşmek istiyorum derseniz telefon numarasından ulaşmanız mümkündür.

Sipariş: 0212 527 77 99 – Online Satış: www.siriuspirlanta.com

Evet arkadaşlar yukarıda da ifade ettiğim gibi site oldukça başarılı bir yapıya ve tasarıma sahip. Sayfalar arasında dolanırken sürekli sol tarafta bir menünün olması nereye gideceğiniz noktasında size bir fikir veriyor. Şimdilik sözlerimi burada noktalarken bir başka yorumlarım konusunda görüşmek dileklerimle. Hoşçakalın.

Benzer Kullanıcı Yorumları:

sirius pırlanta şikayet (48), sirius pırlanta şikayet var (18)
2 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: