Şanlıurfa Aras Kargo Şikayetleri
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Şanlıurfa Aras Kargo Şikayetleri | Türkiye’nin büyük firmalarında aras kargo şanlıurfa şubesi müşteri şikayetleri için sitemizdeki şanlıurfa aras kargo şikayet kutusu sayfasından düşüncelerinizi, yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Aras Kargo ile ilgili müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 52 dir.

Şanlıurfa Aras Kargo telefon numarası ve adres bilgileri şu şekildedir. Aras Kargo’nun resmi internet sitesinde yer alan telefon numaraları: 05497818897 ve 05497820812 şeklindedir. Adres ise “EVREN SANAYİ SİTESİ 1.CAD.8.SOK.NO:2 ATATÜRK ÇARŞISI ŞANLIURFA , MERKEZ” şeklindedir.

Aras Kargo Şikayet Hattı, Aras Kargo Şikayetleri
Aras Kargo Şikayet Hattı, Aras Kargo Şikayetleri

Siz de aras kargo ile ilgili yaşadığınız problemleri ve sorunları aşağıdaki yorum bölümünden aras kargo ile gönderim yapanlar ile paylaşmak istemez misiniz?

Dilerseniz bir önceki konumuz olan Breast XXL Kullanıcı Yorumları sayfasını ziyaret ederek gögüs büyütücü breast xxl ürünü ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz. Yahut da ARAS KARGO ile ilgili yapılan diğer müşteri yorumları için aras kargo şikayetleri linkine tıklayarak insanlar aras kargo hakkındaki düşüncelerini okuyabilirsiniz.