Samsung Galaxy S6 Edge+ Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Samsung serisi içinde ciddi anlamda yer edinen SamsungGalaxy S6 Edge+, kullanıcılarının da desteğini arkasına alarak tercih ediliyor. Kavisli modeliyle sunulan bu ürün S6 Edge ile hemen hemen aynı özellikte. Kullanıcılar daha çok altın sarısı rengini tercih ediyor.

Cam ve metal malzemeler kullanılarak hazırlanan SamsungGalaxy S6 Edge+, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bu anlamda altın renkli tasarımı ile de çok havalı bir kullanım sağlıyor. Özellikleri bakımından da kullanabileceğiniz birçok program ve farklı özellikleri size sunuyor.

SamsungGalaxy S6 Edge+ Kullanıcı Yorumları tüm özelliklerinin yeterli olduğunu ve geniş ekranı dolayısıyla birçok işlemin yapılabileceğini ve daha çok oyunlarda sorunsuz bir şekilde bağlantı yapılabileceğini belirtiyor. Bu yüzden kullanıcılar bu ilginç tasarımı ısrarla tercih etmektedir.

Ön alt kısımda yer alan fiziksel tuşlar, birçok işlevi hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor. S6 ile aynı tasarım hatları bulunuyor ve cihazın tek elle kullanılabileceği de söyleniyor. SamsungGalaxy S6 Edge+ Kullanıcı Yorumları bu yüzden son derece başarılı şekilde bizlere aktarılıyor.

Siz de Samsung Galaxy S6 Edge+ kullanıcı yorumlarınızı ve Samsung Galaxy S6 Edge+ şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, Samsung Galaxy S6 Edge+ kullananların yorumlarını ve Samsung Galaxy S6 Edge+ şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

samsung-galaxy-s6-edge-kullanici-yorumlari