Samsung Galaxy S4 mini yorumları ve şikayetleri
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Samsung Galaxy S4 mini yorumları ve samsung galaxy s4 mini şikayetleri – Bu başlık altında samsung galaxy s4 mini kullananlar tarafından cihaz ile ilgili yorumları bulabilirsiniz. Samsung galaxy s4 mini fiyatı da bu başlık altında paylaşılacaktır. Yorumlarınızı diğer kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 mini kullanıcı yorumları

samsung galaxy s4 mini
samsung galaxy s4 mini

Değerli arkadaşlar samsung galaxy s4 mini fiyatı şu an için kimi internet sitelerinden 1.200 TL olarak belirlenmiştir. Bazı internet satış sitelerinde bu cihazı daha düşük fiyatla da görebilirsiniz. Samsung galaxy s4 çıktıktan sonra hayli beğenildiğinden dolayı daha hesaplı ve daha ucuz olsun diye samsung galaxy s4 mini telefonu piyasaya çıktı ve satışa sunuldu.

Siz de bu başlık altında samsung galaxy s4 mini cihazı ile ilgili neler düşündüğünüzü Samsung Galaxy S4 mini yorumları ve şikayetleri başlığı altında paylaşabilirsiniz..

Benzer Kullanıcı Yorumları:

s4 mini bildirim ışığı (443), s4 mini kullanıcı yorumları (208), s4 mini bildirim ışığı açma (147), s4 mini şikayet (114), s4 mini bildirim ışığı var mı (100), s4 mini bildirim ışığı nasıl açılır (87)
73 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: