Samsung Galaxy J5 Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

SamsungGalaxy J5 Kullanıcı Yorumlarına baktığımızda kullanıcıların daha çok telefonun ön kısmında bulunan öz çekim ve flaş özelliğinin çokça sevildiğini görebiliyoruz. Sony ve HTC markalarının da ön tarafında flaş bulundurmasıyla birlikte bu modelde de böyle bir özellik yer alıyor.

Android sürümü ile oldukça hızlı bir kullanım sağlayan SamsungGalaxy J5, telefonun yüzey alanının da geniş olması nedeniyle estetik bir görünüm kazanmıştır. Uygun fiyat satışıyla da dikkat çeken telefon, kullanıcılardan tam not almıştır.

Ayrıca SamsungGalaxy J5 Kullanıcıları herhangi bir sorun yaşamadan cihazı kullanabiliyor. Ana kamerası 13 MP, ön kamerası ise 5 MP olan bu cihaz, video kayıtlarında da çok güzel görüntüler aktarıyor. Kullanıcıları bu yüzden performansının beklenenin üzerinde olduğunu aktarıyor.

SamsungGalaxy J5 Kullanıcı Yorumları teknik özellikler bakımından da destekleniyor. Yüz algılama, pozlama, dijital zoom, gülümseme algılama ve odak sabitleme gibi pek çok özelliği ile oldukça kullanışlı olan SamsungGalaxy J5, birçok kişi tarafından kullanılmaya devam ediliyor.

Siz de Samsung Galaxy J5 kullanıcı yorumlarınızı ve Samsung Galaxy J5 şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, Samsung Galaxy J5 kullananların yorumlarını ve Samsung Galaxy J5 şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

samsung-galaxy-j5-kullanici-yorumlari