Samsung Galaxy A3 Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Küçük ekranlı telefon kullanmak isteyenlerin tercihi olan SamsungGalaxy A3 ile birlikte kullanıcılar son derece donanımlı ve etkili bir kullanım yapabiliyor. Ayrıca 4,7 inçlik küçük ekranı da kullanıcıların beğenisini kazanmış durumda.

Teknik özellik bakımından da 1,5 GB RAM ve 16 GB hafızaya sahip olan SamsungGalaxy A3, yine de kullanıcıların beğeniyle kullandığı cihazlardan biri olma özelliğini taşıyor. Ana kamerası 13 ve ön kamerası 5 MP olarak sunulan A3 ile güzel çekimler de yapılabilir.

Firmanın kendi üretimi olan Exynos 7 Octa işlemcisi ile birlikte kullanıcılara hızlı bir tercih sağlıyor. Ön ve arka kamerasıyla da dikkat çeken ve diyafram açıklığıyla da son derece kullanışlı olan bu cihaz GorillaGlass 4 cam ile kaplandığı için yorumları da beğeniyle yapılıyor.

Birçok forum sitesinde ürünün küçük olması dolayısıyla ve uygun fiyatı sayesinde memnun kalındığını görebiliyoruz. Bu yüzden SamsungGalaxy A3 Kullanıcı Yorumları daima olumlu yönde yapılmaya devam edilirken, pratik kullanımı da göz dolduruyor.

Siz de Samsung Galaxy A3 kullanıcı yorumlarınızı ve Samsung Galaxy A3 şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, Samsung Galaxy A3 kullananların yorumlarını ve Samsung Galaxy A3 şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

samsung-galaxy-a3-kullanici-yorumlari