Raspberry Ketone Sahte Zayıflama Ürünü
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Raspberry Ketone Sahte Zayıflama Ürünü – raspberry ketone resmi internet sitesi üzerinden aldığım ürünün üzerindeki ambalajda bandrolü olmayan ürünleri sağlığınız açısından kesinlikle satın almayınız ibaresivle ,aşağıdaki kodu ürün sorgula nokta com dan sorgulayabilirsiniz yer almaktadır fakat ürünün üstünde ne bandrol nede ürün sorgulama numarası bulunmamaktadır.

internette ve ürünün üzerinde yer alan 0216 645 34 40nolu telefondaki yetkili ise önce üretici firma biz olduğumuz için taklidi yoktur o yüzden ürün sorgulama numarası koymadık dediler bende peki ürünün ambalajındaki bu ibareyi niçin koydunuz diye sorguladığımda biz koyduk ama silinmiş olabilir gibi çelişkili bir açıklama yaptılar.ayrıca paramın iadesini istediğimde ürünü açmışsınız geri iade edemeyiz dediler ürünün sahte olup olmadığıyla değil 54 tl nin iade edilmemesiyle daha çok ilgilendiler.sağlık bakanlığına ürünü şikayet edeceğim dediğimde sağlık bakanlığı bizi ilgilendirmez cevabını aldım.

benim şu anki çabam sağlık bakanlığının bu ürünü incelemesi ve ambalajın üzerinde yazan madde içeriklerinin kapsüllerin içerisinde bulunup bulunmadığı yönündedir. elimde üründen hala bulunmaktadır ve içeriğin araştırılması için gereken çalışmaları yapmaktayım.

diğer bir çekincem ise aynı firmanın elinde hem bandrollü hemde bandrolsüz ürünler olduğu yönündedir çünkü şirket yetkilisi hem ürün kodu koymuyoruz dedi daha sonrada aynı kişi fikrini değiştirip kod silinmiş olabilir dedi.

Benzer Kullanıcı Yorumları:

Raspberry Ketone Plus kullanıcı yorumları (37)
1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: