Prozac Yan Etkileri
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Antidepresan olan Prozac, kullanımı bakımından birçok ruhsal rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Bu anlamda düşük yan etkilere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcı yorumları bakımından da tam not almış olan bu ürün kısırlık veya bağımlılık yaratmaz.

İnternet üzerinden bilinçsiz bir şekilde yer alan bilgiler üzerinden kullanım yapmamanızı da tavsiye ediyoruz. Bu anlamda Prozac kullanıcı yorumlar da sizlere bu ürün hakkında bilgiler verebilir. Antidepresan ilaçların faydaları ve riskleri ile ilgili doktorunuzla da görüşebilirsiniz.

indir

Herhangi bir yan etkiye neden olmaması için mutlaka bir uzmandan yardım alarak Prozac kullanın. Çünkü yüksek dozlardaki kullanımları sizlere farklı şekilde zarar verebilir. Yan etkileri konusunda ayrıca uykusuzluk, huzursuzluk ve hızlı konuşma gibi durumlar da söz konusu olabilir.

prozac

Uygun bir şekilde kullanım tercih ederek tek doz olarak kullanabilirsiniz. Mide ve bağırsak sorunlarına da sebep olabileceği için doktor kontrolü ile birlikte kullanmanızı öneriyoruz. Bunun yanında iştahsızlık ve diyabet gibi rahatsızlıkları da beraberinde getirmemesi için bu tavsiyelere uymanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.,

Siz de Prozac kullanıcı yorumlarınızı ve Prozac şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, Prozac kullananların yorumlarını ve Prozac şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: