Propecia Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Propecia kullananlar, Propecia saç bakım ürünü kullanıcı yorumları ve Propecia şikayetleri için seduco sitemizi takip edebilirsiniz. Siz de 2014 yılında Propecia kullananlar tarafından paylaşılan yorumları okumak için doğru yerde bulunuyorsunuz.

Propecia kullananlar değişik yorumlarda bulunuyorlar. Ancak genel olarak cinsel hayatı olumsuz etkilediğini hatta belli bir noktadan sonra erkekliğin elden gidebileceğini de söyleyebilirim. Belli ki ürünün yan etkileri bulunuyor ve erkeklerde sertleşme sorununu da beraberinde getiriyor. Belki de daha farklı yan etkileri de vardır ancak araştırdığım kadarıyla sertleşme ile ilgili insanlar sorun yaşıyorlar.

Propecia kullananlar
Propecia kullananlar

Ancak Propecia kullananlar yine şunu belirtiyor ki saçların çıkmasında oldukça işe yarıyormuş bu ürün. Benim nacizane tavsiyem doktora danışmadan bu türlü ürünlerden uzak durunuz. Neticede söz konusu olan sağlığınızdır. Belki saçınız olmadan yaşayabilirsiniz ama Allah korusun erkekliğe bir şey oluras o zaman insan dayanamaz, bunalıma girer ve daha da ötesini düşünmek bile istemiyorum.