Priorin Tablet Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Priorin tablet içeriğindeki yağlı darı ekstresi, buğday tohumu yağı, sistin ve kalsiyum sayesinde saç ve tırnakları güçlendiren bir preparattır. Hava kirliliğinden, düzensiz beslenmekten, çeşitli hastalıklardan, gebelik ve menopoz döneminin sebep olduğu hormonsal bozukluklardan ve stres kaynaklı saç dökülmelerinden şikayet eden kişilere tavsiye edilir. Kalsiyum eksikliğinin sebep olduğu tırnak kırılmalarında da etkilidir.

Darı ekstresi kan dolaşımını düzenlerken saç köklerini içeriğindeki vitamin ve mineraller ile besler. Ayrıca kalsiyum, demir, çinko, flor, fosfor, potasyum ve  magnezyum bakımından zengindir. Buğday tohumu yağı, saç derisinin gücünü artırarak deriyi F vitamini ile besler. Saçın en önemli yapısı olan keratinin oluşumuna sebep olan sistin, saç için hayati önem taşır. Saçların kalınlaşarak güçlenmesini ve saç derisi onarmayı sağlayan keratinin oluşması için sistin gerekli bir protein yapı taşıdır. Kalsiyum ise saç ve tırnak sağlığı için şarttır.

Priorin-TabletPriorin Tablet Yan Etkileri Nelerdir ?

Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Doktor tarafından başka bir kullanım şekli önerilmedikçe 6 yaşındaki çocuklarda günde bir defa, yetişkinlerde ise günde 2 defa kullanılmalıdır. Yemekten sonra bol su ile alınması gereken tablet gün içinde farklı saatlerde alınmalıdır.
Ergenlik süresinde kullanılan sprey, jöle, vaks, düzleştirici ve maşa gibi ürünlerin kullanımından dolayı yıpranan saçları onarmayı ve dökülen saçların yeniden gelmesini sağlar. Deride kan dolaşımını hızlandırarak ve kıl köklerini güçlendirerek var olan saçların kalitesini artırmakta dökülen saçların yenisi çıkarmada etkilidir. Saçın kalitesini artırması genellikle ilk 3 hafta içinde düzenlenirken uzaması konusunda 3 – 6 ay düzenli kullanılarak beklenmelidir.

Priorin tablet kullanıcı yorumlarını sitemizden okuyabilir, priorin tablet yorumları, priorin tablet şikayetleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: