Pierre Cardin Takım Elbise Şikayet
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Pierre Cardin Takım Elbise Şikayet  – 2004 YILINDAN BERİ PIERRE CARDIN TAKIM ELBİSELERİNİ KULLANIYORUM. BUGÜNE KADAR ÇOK DA MEMNUNDUM.ANCAK 1 YIL ÖNCE TAM 500 TL VEREREK ALDIĞIM TAKIM ELBİSENİN PANTOLUNUN ARKA KISMI KEDİLİĞİNDEN DEFORME OLDU VE ACAYİP BİR HAL ALDI.ALDIĞIM MAĞAZAYA GÖTÜRDÜM VE FİRMAYA GERİ GÖNDERDİLER.

GELEN CEVAP KULLANICI HATASIYMIŞ.AYDA TOPLAM 4 VE 5 DEFA GİYDİĞİM TAKIM ELBİSESİNİN PANTOLUNU DEFORME OLDU.BANA GELEN CEVAP ELDE YIKANMIŞ OLDUĞU GİBİ KOMİK,AŞAĞILAYACI VE RENCİDE BİR CEVAP.BEN İŞİM GEREĞİ SÜREKLİ TAKIM ELBİSE GİYEN BİR İNSANIM.BİR TAKIM ELBİSENİN ELDE YIKANMAYACAĞI BİLMEYECEK BİR İNSAN DEĞİLİM.KALDI Kİ BU FİRMADAN BUGÜNE KADAR EN AZ 15 TANE TAKIM ELBİSE ALMIŞIMDIR VE HALA KULLANIYORUM.

BÖYLE BİR CEVAP BENİ İNANIN ÇOK RENCİDE ETTİ.DEMEK Kİ BU FİRMANIN MÜŞTERİ MENNUYETİNE VERDİĞİ ÖNEM BU KADARMIŞ.BU TAKIM ELBİSEYİ DEĞİŞTİRMEK BÖYLE BÜYÜK VE KURUMSAL FİRMA İÇİN ZOR OLMASA GEREK.HAKKIMI SONUNA KADAR ARAYACAĞIM.İNANIN ÇOK BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI İÇİNDEYİM.EĞER TALEBİME OLUMLU YANIT GELMEZSE BU FİRMADAN BİR DAHA HİÇBİRŞEY ALMAYACAĞIM GİBİ ÇEVREMDEKİ BÜTÜN İNSANLARA DA BU DURUMU ANLATACAĞIM.

MÜŞTERİ MENNUYETİ BU OLMASA GEREK.UMARIM BU MAĞDUREYETİME BİRİLERİ KULAK VERİR.

pierre cardin
pierre cardin
3 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: