Peygamber Efendimize Hakaret Filmi
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Peygamber Efendimize Hakaret Filmi – Müslümanların masumiyeti filmi hakkında daha önceden de birçok konu açmıştık. Peygamber Efendimize Hakaret Filmi (s.a.v.) konusunu konuşmaya bile gerek yoktur aslında. Ancak insanları bilgilendirme amaçlı olarak böyle bir paylaşımda bulunarak müslümanların masumiyeti filmi amacını sizlere anlatmak istedik. – peygamberimize hakaret filmi

Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammed

Sevgili kardeşlerim ve kıymetli büyüklerim! Siyonistlerin ve bazı kesimlerin islam dinine olan düşmanlıkları hepinizce malumdur. Öyle ki her fırsatta İslam’a hakaret etmeler, sürekli olarak islam devletleriyle savaş içinde olmalar, müslümanları ve sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed Mustafa’yı (s.a.v.) – ki kurban olsunlar O’na – alaya almalar bu nefretlerinin bir tezahürüdür. Direkt olarak çıkıp da ben müslümanların düşmanıyım, islamdan nefret ediyoruz diyecek halleri yok her halde. Ama bunu diyenlerde var maalesef.

Peygamber Efendimize Hakaret Filmi Amacı Nedir?

Peygamber Efendimize Hakaret Filmi
Peygamber Efendimize Hakaret Filmi

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ancak ABD ve İSRAİL destekli filmlerin çoğunda İslam’a hakaretler ediliyor ve hele ki Filistin, Irak, Afganistan gibi ülkelerin içinde bulunduğu savaş filmlerinde ABD kendini sürekli olarak haklı gösteriyor. Bunun ne önemi var demeyin zira Medyatik Kuşatma diye adlandırdığımız sinema sektörüyle mesajlarını istedikleri şekilde insanlara sunabiliyorlar. Böylelikle sübliminal mesajlarla bir zaman sonra insanlar ister istemez bu olaylara kayıtsız kalabiliyor.

Mesela bu filmleri izleyip de yetişen yeni nesle baktığınız zaman İslam’a karşı biraz soğuk durduklarını göreceksinizdir. Neyse mevzuunun dışına çıkmayayım. Peygamber Efendimize Hakaret Filmi amacı nedir diye soracak olsaydım ne derdiniz bilemiyorum ancak bana göre müslümanların masumiyeti filmi ile adamlar hem “İslam’ı dünyaya kötü lanse etmek istiyorlar hem de ortadoğu’daki baharı kışa çevirmek istiyorlar.” Belki daha farklı düşünceleri de vardır ama şu an itibarıyla olaylara baktığımızda bunları söyleyebilirim.

Peygamber Efendimize Hakaret Filmi Türkçe Dublaj!

Yaşadığımız onca olaydan sonra olaylara hep kötü tarafından bakıyorum. Mesela filmin çıkar çıkmaz arapçaya tercüme edilmesi ve arapça olarak gösterime girmesi sizce de tuhaf değil mi? Hem fimin fragmanını izlediniz mi bilmiyorum ama zaten tavsiye etmiyorum. İzlediğiniz zaman filmin bir stüdyadan ibaret olduğunu göreceksiniz. Dışarıya ait hiç bir kare yok. Arkaplana dayatılmış olan çöl manzarasıyla güya çölde çekilmiş havası vermek istemişler. Ancak bunu kimsenin yemeyeceği bariz bir şekilde görülmektedir.

Ayrıca her fırsatta Peygamber Efendimiz’in (s.a.v.) -haşa- kadın düşkünü olduğunu göstermeleri de vermek istedikleri mesajlardan bir tanesidir. Böylecegüyaa Efendimiz’in zaafının olduğunu göstererek İslam’ın kadına değer vermediğini söylemeye çalışmışlar. Ama hiç şüphesiz ki Allah bunu da görmektedir.

Daha birçok mesaj içeriyor ve bir sürü hakaretler ediliyor. Bu filimi çekenleri, çektirenleri ve bilerek böyle bir filmde oynuyan oyuncuları Allah’a havale ederek Kahhar ismi ile onların belalarını vermesini Allah’tan temenni ediyorum.

Peygamber Efendimize Hakaret Filmi Video izle

Peygamber Efendimize Hakaret Filmi Yorumları

Benzer Kullanıcı Yorumları:

sucsuz peygamber filmi (37), suçsuz peygamber (20)
4 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: