Pembe Maske Satış Yapıyor mu?
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Pembe Maske satış yapıyor mu – Arkadaşlar geçtiğimiz gün arkadaşımın biri pembe maske hala satış yapıyor mu yoksa diğer popüler ürünler gibi bir kenara mı atıldı diye sormuştu. Aklıma şimdi geldi ve sizlerle de paylaşmak istedim. Pembe Maske Kullanıcı Yorumları ve pembe maske şikayetleri sayfasında yapılan yorumlar göz önüme geldi de üç aşağı beş yukarı satılmamasının nedeni belirdi kafamda.  Değerli dostlar pembe maske de maalesef diğer popüler ürünler gibi artık eskisi gibi satmıyor. Bunun birçok nedeni var ve bunlardan bir tanesi de hiç şüphesiz sahte ürünler çokça piyasaya sürülüp insanların artık hiç bir firmaya güvenememsidir.

Pembe Maske satan firmaların günlük 50-60 kargo çıkardığını bilirim. O kadar popüler olan pembe maske şimdilerde neden hiç satmıyor sorusunun cevabı da zannedersem budur. Ben olsam ben de almazdım. Tıpkı sizin tercih etmediğiniz gibi. Belki başka nedenler de vardır, bilemiyorum ancak bana göre en büyük neden budur. 60-70 liralık ürünü 15 -20 liraya satıp sahte ürünler müşterilere yollayınca herkes de şikayetçi olmaktaydı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce pembe maske neden eskisi gibi satmıyor veya insanlar neden pembe maske cilt ve güzellik ürününü kullanmıyor ? Yorumlarınızı bizimle paylaşmak istemez misiniz?