Özel Arçelik Servis Noktaları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Özel Arçelik Servis Noktaları

Özel servis ekibimiz alanında uzman çalışanlarıyla İzmir’de faaliyet göstermeye devam etmektedir. 444 1 494 numaralı çağrı merkezimizi arayarak teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size en iyi servis hizmeti verebilmek için uğraşmaktadır. Buzdolapları, çamaşır makineleri, klimalar ve birçok elektronik aletin onarım işlemleri yapılmaktadır.

Arçelik Servis Merkezi – 444 1 494

Yüksek kaliteli hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir. Özel servisimiz haftanın 7 günü tecrübeli teknisyenlerimizle ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Müşteri temsilcilerimiz eğitimli ve güler yüzlüdür. Müşterilere yüksek kalitede hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. İndirimli fiyatlarla istediğiniz işlemler yapılmaktadır. Yapılan parça değişimleri için 1 yıl garanti verilmektedir. Ayrıca işçilik hizmetleri için de 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak her türlü bakım onarım ve montaj işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Orijinal ürün yedek parçaları uygun fiyatlarla değiştirilmektedir. Kombi ve klimalarınızın montaj ve bakım işlemleri de yapılmaktadır.

Arçelik Kalitesi Sizlerle!

Düzenli zaman aralıklarıyla ürünlerinizin bakımını yaptırmanız onlardan daha iyi performans almanızı sağlar ve böylece enerji tasarrufu da yapılmış olur. Cihazların arızalanması olasılığı daha da azalır. Konforlu bir hayat sürmeniz ve cihazlarınızı ihtiyacınız olduğu anda kullanabilmeniz için bakım yaptırmanız gerekmektedir. Böylece ürünlerinizin kullanım süresi de uzamış olmaktadır. Klimalarınızda oluşan problemlerin devam etmesi durumunda teknik servisimizi arayarak gerekli desteği sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak her türlü Arçelik elektronik cihazınızın tamirini yaptırabilirsiniz.