Onyo Powerpad Color Tablet Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Onyo Powerpad Color Tablet Kullanıcı Yorumları, Onyo Powerpad Color 7inc 8GB Tablet PC şikayetleri başlıklı konu altında siz de Onyo powepad color tablet ile ilgili yaşadığınız sorunları yazabilir ve bu ürünü kullananlar tarafından çözümlerini öğrenebilirsiniz. Tabletin özelliklerine bakacak olursak şunları söyleybiliriz:

Öncelikle ekran çözünürlüğü biraz düşüktür ve 800×480 çözünürlüğe sahiptir. Ram’ı 512 MB olup ekran boyutu 7 inçtir. Hem ön hem de arka kamerası var ve işlemci hızı 1 GHz’dır. Fiyatı ise 129 TL’dir.

Onyo Powerpad Color Tablet Kullanıcı Yorumları

Şimdi bu fiyata bu özellikler idealdir diyebiliriz ancak tableti aldığınız zaman bütün uygulamaları çalıştırmasını beklemeyiniz. Normal olarak film izleyebilir, müzik dinleyebilir ve internetin olduğu yerlerde facebook, twitter gibi sosyal ağlarınıza bağlanabiliriniz. Ancak yüksek boyutlu oyunları çalıştırmasını beklemek doğru olmayacaktır.

Siz de onyo powerpad color tablet ile ilgili düşüncelerinizi Onyo Powerpad Color Tablet Kullanıcı Yorumları başlıklı konu altında paylaşmak istemez misiniz?