Nokia Lumia 520 Güncelleme Sonrası Açılmıyor

Nokia Lumia 520 Kullanıcı Yorumları
Nokia Lumia 520 Kullanıcı YorumlarıNokia Lumia 520 Güncelleme Sonrası Neden Açılmıyor, ne yapmam lazım? – nokia lumia 520 telefon aldım daha biray olmadı gunceleme yaparken telefon kapandı asla acılmıyo aldıgım yer dedıkı batarya yanmıs batarya alcaksın 70 tl garanısı var ben da 1 ay kullanmadıgım telefona 70 tl verıp sureklı bataryamı alcam daha dogruduzgun kullanamdım lutfen bu konuda yardım edermısnız ne yapmam lazım. telefon aldıgım yerın telefonu servıse yollayıp bu konuyu halletmelerı lazım degılmı yapmıcaklarsa neden garantı belgesı verıyolar satarken ıyı calısmalar dılıyorum

Nokia Lumia 520 Kullanıcı Yorumları
Nokia Lumia 520 Kullanıcı Yorumları

Yorumu yazan: Semra
Benzer Kullanıcı Yorumları:

nokia lumia 520 güncelleme sonrası açılmıyor (20), nokia lumia 625 kullanıcı yorumları (19), lumia 625 kullanıcı yorumları (15)

5 yorum

  1. İşlemin tam olarak bitmesini beklemeyip telefonun bataryasını çıkaranlar var. Güncelleme biraz uzun sürüyor, açılmadığını düşünüp telefonum açılmıyor deyip bataryasını çıkarırsanız güncelleme yarıda kesilir ve telefonun güncellemesi yarım kalır.Açılmamasının sebeplerinden birisi bu olabilir.

Bir Cevap Yazın