Nokia Asha 306 Kullanıcı Yorumları
Nokia Asha 306 Kullanıcı Yorumları – Sevgili kullanıcı yorumları misafirlerimiz bu başlık altında sizler de nokia’nın yeni modeli olan Nokia Asha 306 hakkında neler düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz.

Nokia Asha 306 üretici firma açıklaması: Nokia Tarayıcı, Wi-Fi ve daha hızlı sayfa yükleme ile mobil internetinizi sol şeride taşıyor. Süper verimli Nokia Tarayıcı ile internette daha fazla zaman geçirin ve daha az para harcayın. Ücretsiz 40 Electronic Arts (EA Games) oyununun yanı sıra Facebook, Twitter ve Nokia Haritalar gibi gereksinim duyduğunuz tüm uygulamaları bu vesileyle satın alın..

nokia asha 306 kullanıcı yorumları

Sevgili kullanıcı yorumları misafirlerimiz siz de bu başlık altında Nokia Asha 306 hakkındaki yorumlarınızı, şikayetlerinizi ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Nokia Asha 306 Fotografları

Nokia Asha 306 Kullanıcı Yorumları
2 yorum

  1. TUŞLU KÖTÜ BİTANE TELEFON KULLANIYODUM TÜM ARKADAŞLARIM İPHONE,SAMSUN GALAXY
    FILAN KULLANIYOLARDI BEN TUŞLU TELEFON KULLANIYODUM BABAMA BANA GÜZEL BIR TELEFON ALIRMISIN DEMİŞTİM BIR GÜN EVE NOKİA ASHA 306 İLE EVE GELDİ ÇOK HEYECANLANDIM AÇTIM İÇİNİ İŞTE ILK BAKIŞLARDA DIŞTAN GÜZEL GÖZÜKÜYODU ALALI 2yıl OLDU BIKKINLIK GELDİ UYGULAMA 0
    SKYPE VE BENZERİ GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMALAR YOK TELEFONLARDA OYNANAN EN POPÜLER OYUNLARIN HIÇ BIRI YOK CANDY CRUSH BILE YOK
    HIÇ ALMA GIT 100 lira daha ekle güzel kaliteli bir telefon al kendine. KAMERASI OLSUN UYGULAMALAR ZATEN REZALET

Bir Cevap Yazın