Neden Kalp Hastaları Mustafa Eraslan Ürünlerini Kullanıyor?
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Neden Kalp Hastaları Mustafa Eraslan Ürünlerini Kullanıyor?

Çünkü Mustafa Eraslan Panax ürünü KALP ve damar açıcı özelliğini ginsen panax otundan almış ve yüz yıllardır orda asya ve çinde ölümsüzlük otu , insan otu gibi manalara gelmektedir.

Panax ve damar açma özelliği Türkiyede tirk hekimleri arasında ciddi tartışmalara yol açmış, alternatif tıbbin önemine inanmayan hekimler tarafından Panax ürünü sürekli taşlanmıştır.Lakin her geçen gün büyüyen hasta portföyü ve Panax ürününün insanlar üzerindeki etkisi geliştikçe artık bilim insanlarınında dikkati çeken Panaxın gücüne inanmaya başlamışlardır.

İçerisinde bulunan tribulus terrestis damar içlerini açma özelliği, yüksek tansiyona etkili ve kolestrol yüksekliğinde muazzam etki göstermiş , içeriğindeki Avena Sativa otu ile, libido kaybı, iktidarsızlık, testesteron seviyesinin azlığı ve cinsel perfprmans üzerindeki etkileri ile; bir diğer Panax bileşimi olan Ginseng Panax otu ilede; damar açıcı faydası yanında yazılamayacak kadar çok ve etkili olan irfan ve bilgeliği artırıcı lakabı takılan halen gizemli bir bitki olarak orta asyada özel koruma altına alınan üründür.

Panax bütün gücünü bu efsanevi bitkilerden almakta ve damar tıkanıklıklarını önlemekle kalmamakta tüm bedenin kan dolaşımını sağladığı için tüm bedende bir çok hastalığı tedavi etmektedir.

Kaç Kutu Panax Kullanılmalı ? 

Mustafa Eraslan tavsiyesi ile Panax insan bedenine olumlu yönde eki edebilmesi için 3 kutu kullanılmasını önerir, 1 kutu ile mucize bekleyen hastalar 3 kutu kullandıklarında bedenlerindeki sağlık değişimini farketmektedirler.

Sadece Panax Ürünümü Popüler?

Tabiki Hayır, Mustafa Eraslan ve uzman ekibinin birçok hastalığa şifa veren bitkisel gıda takviyeleri bulunmaktadır, tüm ürünleri incelemek ve satın almak  için www.mustafaeraslanistanbul.com adresimize göz atabilir, ürün detayları ve bilgilendirme için www.mustafaeraslanpanax.org adresinde faydalanabilirsiniz.

Panax Kullandım Etkisini göremedim ?

Unutmayınızki Panax kimyasal değildir, bitkiseldir, yan etkisi yoktur, kimyasal ürünler insan bedenini ve ciğerleri yıpratır, kimyasal ürünler, kimyasal içerikli oldukları için insan vücuduna direk olumlu yada olumsuz etki edebilir, bunun için bir süre tayin edilebilir, lakin Panax bitkiseldir, bitkisel ürünler her bedende farklı etki yaratır, Örneğin kan dolaşımı zayıf şeker hastalığı olan bir hasta ile kan dolaşımı gayet sağlıklı bir hastanın Panax kullanımı elbette farklı olacaktır.

Sağlıklı Yaşam..