Nanomax Çizik Giderici Krem Nasıl Kullanılır
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Nanomax Çizik Giderici Krem Nasıl Kullanılır – Burada çizik giderici krem olan nanomax kullanıcı yorumları, nanomax şikayetleri ve nanomax hakkında yorumlar kullananlar tarafından paylaşılacaktır.

Öncelikle aracınızda çizilmiş olan yeri iyice temizlemeniz gerekiyor. Sonrasında çizik olan yere nanomax kremi sürüp hiç zaman kaybetmeden temiz bir bez ile sürdüğünüz nanomax kremi temizleyin. Parlayana kadar sildikten sonra aracınızı güneş altına çekerek kurumasını bekleyin. Yaklaşık olarak 1 saat kadar beklemeniz gerekiyor.

Nanomax Çizik Giderici Krem Nasıl Kullanılır

NANOMAX sürüldükten sonra güneşten gelen ultraviyole ışınları katalizör olarak kullanmak suretiyle fayda sağlamaktadır. Dolayısıyla uygulamanın mutlak suretle güneş ışığı altında yapılması gerekmektedir. Derin çiziklerde başarı sağlayabilmek için uygulama kuruduktan sonra 2-3 defa tekrarlama gerektirebilmektedir.

Siz de nanomax çizik giderici krem kullanıcı yorumları sayfasında ürün hakkındaki düşüncelerinizi bu ürünü kullanmak isteyenler ile paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz oldukça değerli olup insanlara fikir verecektir.

Benzer Kullanıcı Yorumları:

nanomax çizik kremi (36), nanomax kullanıcı yorumları (26)