Müslümanların Masumiyeti Türkçe Alt Yazı
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Müslümanların Masumiyeti filmi türkçe izle , Müslümanların masumiyeti filmi türkçe alt yazı olarak izle , Peygamber Efendimiz’e (s.a.v.) hakaret filmi türkçe altyazı olarak izleme sitesi – tr dublaj hd izleme

Sevgili arkadaşlar böyle bir olayın hasıl olmasından ötürü büyük üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu filmi çeken ve çektirenler bir nebze olsun içlerindeki nefreti kusmuş oluyorlar. Müslümanlığa, islama olan düşmanlık asırlardır devam ediyor ve hiç şüphe yok ki devam edecektir. Alemlerin nuru üzere yaratıldığı Efendiler Efendisi’ni (sallallahu aleyhi ve sellem) bırakın temsil edecek biri onun nur cemaline sahip olabilecek kimse yoktur şu kainat üzerinde. Öyle ki Onu temsil etmek kimsenin karı değildir.

ABD ve İSRAİL kaynaklı çekilmiş olan bu filmin bir bölümünün yayınlanmasından sonra ortadoğuda tepkiler gittikçe büyümüş durumdadır. Belki de bazı karanlık güçlerin istedikleri şey de tam olarak buydu. Ortadığu arap baharı sonrasında bir karışıklığa daha gidiyor gibi ve maalesef ki bunun nedeni İslam’ı kullanmak olmuştur.

Sevgili arkadaşlarım, ağabeylerim ve ablalarım! Filmi paylaşmamızı beklemeyin bizden. Her ne kadar internette film  yayınlanıyor olsada ben şahsım adına Efendim’e (s.a.v.) saygısızlık olmasın diye bu filmi yayınlayamıyacağım. Yinede taktir sizindir diyerek izlememekte fayda olacağını da belirtmek istiyorum. İyi günler dileklerimle..

Film Kötü Örnek Olduğundan Siteden Kaldırılmıştır.

Lütfen yapacağınız yorumlarda film neden yok, neden film eklememişsiniz gibisinden yorumlar yapmayın. Filmi ısrarla gelen talepler doğrultusunda sitemizden kaldırdık.

kullanıcı yorumları

Müslümanların Masumiyeti Filmi Hakkında Yorumlar Video İzle

müslümanların masumiyeti filmi türkçe izle
müslümanların masumiyeti türkçe izle, müslümanların masumiyeti hakaret filmi tr dublaj altyazı izle

Benzer Kullanıcı Yorumları:

müslümanların masumiyeti izle (21), https://kullaniciyorumlari org/muslumanlarin-masumiyeti-turkce-alt-yazi html (1)
44 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: