Medyum Ali Hoca Yorumları ve Şikayetleri
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Medyum Ali Hoca Yorumları ve Şikayetleri – Son birkaç senede mantar gibi türeyen ve her ay isim değiştiren, gerçek isimlerini kullanmayan, internetteki adıyla banka hesap bilgilerindeki adı uyuşmayan sahte medyumlara inat senelerdir bu sektörde insanlara hizmet veren Medyum Ali , Türkiye’de medyum ve hoca denilince akla gelen ilk isimlerden biri. Güvenilirlik açısından zirvede olan Ali Hoca www.medyumali.com sitesinden, medyumalibey@gmail.com mail adresinden ve 05355906275 numaralı telefondan hizmet veriyor. Medyum Ali Hoca Facebook’taki hayran sayfasındaki 50 binin üzerindeki takipçisiyle de dikkat çekiyor. Facebook’ta en yüksek beğeniye sahip olan Medyum Ali Hoca hakkında gelen yorumlardan biri de şu şekilde:

Medyum Ali hakkında yorumlar : “Ali Hocam ben size nasıl teşekkür edebilirim bilmiyorum ama bu yorum ile belki artık nasıl huzurlu ve mutlu bir insan olduğumu anlatabilirim. Ben bir hata ettim. Önce küçük miktarlarla keyif olarak başladığım, bana hiçbir zararı olmayan İddaa kuponlarının ardı arkası beklemediğim şekilde geldi ve yavaş yavaş 15 yılda biriktirdiğim bütün birikimimin, alın terimin eriyip gittiğini fark ettim. Başta 10 tl, 20 tl’lik keyif kuponları yaparken birkaç sene sonra kendimi 3000 tl, 5000 tl’yi tek bir maça bahis yaparken bulmuştum. Bunun yanlış olduğunu biliyordum ama kendimi durduramıyordum. İrade meselesi de değildi bu lanet bir şeydi. Kumar işte yaptık bir hata. Derken 15 senelik birikimimin gitmesi yetmedi, arabamı sattım yine kumara yatırdım. Tek amacım zararımı çıkarıp bu illeti bırakmaktı ama o para da gitti. Derken işlerim bozuldu iflas ettim yanımdaki 5 çalışan da açıkta kaldı. Bu sefer kendimi alkole vurdum eve çok geç dönmeye başladım.

Eşim ile zaten kumar yüzünden bozulan aramız iyice bozuldu ve eşim de beni terk etti. Bunların hepsinin çıkış noktası 10 tl’lik bir keyif kuponuydu. Olayın buraya geleceğini bilseydim böyle yapar mıydım? Artık çok geçti her şeyini kaybetmiş, işinde iflas etmiş, eşi tarafından terk edilmiş yalnız ve beş parasız bir adam olarak kalmıştım. Daha önce sizinle çalışmış ve memnun kalmış bir arkadaşımdan telefon numaranızı aldım ve bunun bir çözümünün olduğunu öğrendim. Kumarda kaybettiğim 300 bin tl’ye yakın paranın yanında çok çok makul bir meblağa ki onu da zaten borç harç toplayıp verdim, bana hazırlayıp okuyup yolladığınız muska ile 1 ay sonunda kumar bağımlılığımı yendim. Eskiden her gün cebimdeki son kuruşa kadar kaybederken ve ne yapsam bu illeti bırakamazken bu 1 ay sonunda sayenizde kumar ile sanki hiç tanışmamış gibi, eski huzurlu mutlu günlerime döndüm. Sonrasında tekrar para biriktirip işlere koyulup bu yaşam enerjisiyle işlerimi eski haline getirdim, eşimle barıştık ve hayatım her yönden düzene girdi. Her şeyin sonu Allah tabi ancak siz olmasaydınız, okumalarınız, olumlu enerjiniz, dualarınız, hazırladığınız muska, bana verdiğiniz öneriler olmasaydı belki de şimdiye çoktan intihar etmiştim. Size ne kadar duacı olsam az… Allah yolunuzu açık etsin.”

Medyum Ali Hoca
Medyum Ali Hoca

Benzer Kullanıcı Yorumları:

medyum yorumları org (17)
5 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: