Marmaray Hakkında Yorumlar
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Marmaray Hakkında Yorumlar – Konu başlığı marmaray yorumları oldu ama aslında marmaray ile ilgili yapılan marmaray son dakika haberler deseydim daha iyi olurdu çünkü daha yeni bir haber ile marmaray’da sorun olduğu bildirildi. Henüz yeni olan proje ile ilgili marmaray hakkında şimdiden olumsuz yorumlar gelmeye başladı. Mesela bir haber sitesinde marmaray’da imdat freni çekilince seferler 1 saat 15 dakika aksadı şeklinde haber yapılmıştı. Bu bekleme esnasında fenalık geçiren bir bayan sedye ile dışarı çıkartılarak son durumunun iyi olduğu belirtildi.

Marmaray Hakkında Yorumlar
Marmaray Hakkında Yorumlar

Bunun dışında marmaray ile ilgili yapılan yorumlarda gözlerden kaçmadı. İşte bu başlığımızda marmaray hakkında yapılan yorumlardan bazılarına yer vereceğiz. İşte yapılan bazı olumlu ve olumsuz yorumlar;

Recep: Birileri yapılan bu hizmeti çekemedi ve ikide bir frenlere basıp yapılan hizmetleri frenlemeye çalışıyor. Bu hain ruhlu insanlar tamamen siyasi amaçla yapılan bu yüzyılın en büyük hizmetini kendince baltalamaya çalışıyor fakat sadece kendini kandırıyor. Millet yapılan hizmetleri görüyor ve anlıyor.

Ahmet: oraya asvalt dökün ve gemilerde can simidi var. Marmaray a bisiklet koyun. nasınsa sık sık arıza yapıyor yolcular bisiklete binerek çanlarını kurtarırlar.. veya avm merkezi yapın. daha iyi olur.. :)))))) Japonları bile rezil ettiniz. japanların bile kalitesini düşürdünüz. :))))) kalitesizlik rekorları kırılıyor:)))))

İsimsiz: helal olsun sizlere, elinize yüzünüze bulastirdiniz. Bosuna dememisler; “acele ise seytan karisir”, diye. Ben yerinizde olsam hemen yolcu tasimayi durdurur, önce sistemin tam yerine oturmasini saglarim. Baska ne diyelim, saglik olsun.

İsimsiz-2: VURUN KAHPEYE NASIL OLSA SOMURDUGUNUZ TURK HALKINA HER TURLU KAZIGI GECIRMEDIGINIZ GIBI SIMDI KENDI BERECEIKSIZLIKLARINI HALKA YIKIYORLAR.COK YOGUNMUS KALDIRMIYOSA SISTEMI NEDEN ACTINIZ UTANMAZLAR

Evet arkadaşlar yorumlardan bazıları yukarıda paylaştığımz gibidir. Siz de marmaray hakkında neler düşündüğünüzü bizimle paylaşmak istemez misiniz? Lütfen yapacağınız yorumlarda argo ifadeler kullanmayınız. Olumlu veya olumsuz tüm yorumlar yayınlanacaktır.