Lw 6090 Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Vitamin, mineral ve antioksidanları bünyesinde barındırarak sağlıklı kilo vermeye yardımcı olabilen lw 6090, bitkisel bir kapsüldür. Sağlıklı zayıflama vaat eden Lw 6090 kapsülün içeriğinde bulunan krom ve L – Carnitine maddelerinin farklı ve önemli görevleri vardır.  Krom, vücudun karbonhidrat düzeyini ayarlayarak, metabolizmanın yağ, protein ve kolesterolün sentez işlemini en uygun seviyeye getirir. Aynı zamanda kişinin kan şekerini dengede tutmayı sağlayan krom, zayıflamak isteyenler için çok büyük bir sorun olan olan kan şekeri düşmesi riskini ortadan kaldırır. Tüm bunlara ek olarak osteoporoz  yani kemik erimesine karşı savaş halinde olan krom, kas oluşumunu artırarak sağlıklı bir zayıflama zemini oluşturur.

L – Carnitine’ nin görevi ise yağ yakımını hızlandırmaktır.

Tek başına bile yağ yakma özelliği olan L – Carnitine, krom ile birleştiğinde kas oluşumu destekleyerek vücuda ihtiyacı olan enerjiyi yağ depolarını parçalayarak sağlar. Spor ile birlikte uygulandığında 2 kat etkili sonuçlar verir. Ayrıca likopen ve yeşil çay ile desteklenen lw 6090, vücutta zarar görmüş hücreleri onararak, özellikle erkeklerde üretkenliğin artmasında büyük rol oynar. Ürün kullanılırken ağız kuruluğu yapması normaldir ve bol miktarlarda su tüketilmelidir. Yağ yakımı sırasında vücutta karıncalanma görülebilir. İlk 10 gün çok farklı vücut tepkileri verebilen lw 6090 kapsülün bu etkileri geçicidir. Özellikle doz aşımlarında kalp çarpıntısı, nefes darlığı, baş dönmesi ve baş ağrısı yaşamak mümkündür.

Yemeklerden yarım saat önce 1 kapsül olarak tüketeceğiniz lw 6090, sabah – akşam alınmalıdır. Gün içinde en az 2 litre su içilmesi önerilir. Lw 6090 tokluk hissi veren bir kapsül olduğu için açlık hissetmeseniz bile öğün atlamamaya çok dikkat etmelisiniz. Kapsül etkisini hemen göstereceği için gün aşırı tartılarak takibe geçebilirsiniz. Sindirim sistemini düzenleme özelliği olan lw 6090, 16 yaşından küçükler tarafından kullanılmamalıdır. Aynı zamanda hamile ve emziren bayanlar, karaciğer, kalp ve böbrek hastaları, yüksek tansiyon, gastrit, ülser gibi şikayetleri olanlar kullanmamalıdır. Sürekli alınan her hangi bir ilaç kullanıyorsanız doktorunuz ile irtibata geçmelisiniz. Bayanların regl dönemlerinde 2 gün kullanmaması tavsiye edilir.
Lw-6090

Benzer Kullanıcı Yorumları:

lw6090 kullanici yorumlari 2015 (19), lw6090 kullanıcı yorumları 2016 (16)
1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: