Lenovo ThinkPad X1 Carbon Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Kullananlar, Lenovo ThinkPad X1 Sorunları, Lenovo ThinkPad X1 Carbon Tarafsız Yorumları ve Şikayetleri

Bugün size Lenovo ThinkPad X1 Carbonu tanıtacağız. Bu ürün dönemin başarılı ultrabook’larından olmayı sizlere sağlamış. Genel özellikleri ise şunlar: Uzun pil ömrüne sahip, İntelvPro teknolojisine sahip, ThinkPad precision klavye yani sıvıya dayanıklı kolayca yazı yazmayı sağlayan bir özellik, güvenliğiniz açısından entegre parmak izi okuyucu bulunmakta, dokunmatik ekran, işlemci türü İntel corei7, işlemcisi 2,00 Ghz, İntel HD4000 ekran kartı paylaşımlı, ekran boyutu 14”, ekran çözünürlüğü 1600*900, harddisk 256 gb, bellek 8 gb ve işletim sistemi Win8.1 Prodir.

Lenovo ThinkPad X1 Carbonun fiyatı 5200 tl den başlayıp 6500 TL ye kadar çıkmaktadır. Fiyat farkları oluşumu nedeni site farklılıklarıdır. Diz üstü bilgisayarlara göre hafif fakat ultrabook kategorisinde ise ağır bir bilgisayar olarak göze çarpmaktadır. Darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı olduğu tespit edilmiştir. Ultrabook kullanıcılarının sorunları arasında wifi sıkıntısı, ekran problemi, gelişmiş programları kullanamama, kişiler için üretilmiş şirketler için sıkıntı yaratma gibi sorunlar vermektedir. Bilgisayar için olumlu ve olumsuz birçok yorum yapılmıştır. Uzun pil ömrüne sahip olması kullanıcıları sevindirmiştir. Yüksek performans kalitesi ile de kullanıcı yorumları arasında yer bulmuştur. Müzik severler için kullanılmış hoparlörler kullanıcı tatmin etmiş. İ7 işlemci türü bulunması şimdiki dönemler için güzel performans sağlaması da kullanıcılar için olumlu yorum olarak listelenmiş. Ekran problemi yaşayan kişiler açısından soruna çözüm bulunamaması ise olumsuz yorum olarak göze çarpmaktadır. Wifi sıkıntısı yaşayan kullanıcılarda bulunmaktadır. Şirketler için gelişmiş ve ağır programları kaldıramayacak nitelikte olduğundan olumsuz yorum yapılarak alacaklar için bilgilendirilmiştir.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Kullanıcı Yorumları
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Kullanıcı Yorumları

Kullanan ziyaretçiler ürün hakkında diğer sorunları da bizlerle paylaşıp bilgi verirlerse çok seviniriz. Daha çok tüketiciye ulaşmış ve bu bilgileri onlarla da paylaşmış oluruz. Bu sorunlar karşısında ne yapılmalı neler gerekli bunun cevabını araştırıp çok kısa sürede paylaşacağız. Lenovo ThinkPad X1 Carbonun servisi var mı teknik servis ve servis numaralarını konu altında kısa sürede paylaşıp sizi bilgilendireceğiz. Kullanıcı yorumlarını takip ederek ve yorum yaparak daha net ve tarafsız bilgilere ulaşabilir sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.