Kurt Adam Diyeti nedir? Nasıl Yapılır?
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Kurt adam diyeti nedir, kurt adam diyeti nasıl yapılır, kurt adam diyeti kullanıcı yorumları, (Wolverine diet, moon diet) kurt adam diyeti ne zaman yapılır – Son günlerde özellikler madonna ve demi moore gibi ünlü isimlerin uyguladığı kurt adam diyeti ile günde 3 kiloya kadar zayıfladıkları haberleri insanlarla paylaşıldıktan sonra kurt adam diyeti merak konusu oldu. Biz de bu başlığımız da kurt adam diyeti nedir sorusuna cevap vererek kurt adam diyeti uygulayanların yorumlarına yer vermek istedik. Siz de aşağıdaki yorum bölümünden kurt adam diyeti ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kurt Adam Diyeti Nedir?

Değerli misafirler kurt adam diyeti olarak bilinen ay diyeti, dolunay ile alakalı bir diyettir. Diyetin temel mantığı med-cezir olayıdır. Medcezir’de vücudumuzda meydana gelen değişikliklerle yapılan diyetin etkisinin oldukça iyi olduğu söyleniyor. Böyle özel dönemlerde yapılan süreli sıvı detoks diyetleri ile kişinin vücudundan zararlı maddelerin uzaklaştırıldığı ve kilo verildiği iddia ediliyor. Uzmanlara göre diyetin bir bilimsel dayanağı yoktur ve tüm diğer popüler diyet türlerinde olduğu gibi doktor önerisi olmadan uygulanması önerilmiyor. Siz de kurt adam diyeti ile ilgili neler düşündüğünüzü diğer insanlarla paylaşmak istemez misiniz?

Kurt Adam Diyeti
Kurt Adam Diyeti

Benzer Kullanıcı Yorumları:

alkadays diyeti (616), alkadays diyeti nasıl yapılır (27), alka days diyeti (26), alkadays diyet (25), kurt adam diyeti nasıl yapılır (10)