KAMİL KOÇ TURİZM ile iğrenç yolculuk!
Osman Akbaş
2 dakika okuma süresi

27 Haziran Cuma akşamı, Alibeyköy 23:20 kalkışlı, İstanbul/Altınoluk-Küçükkuyu yönüne giden, 42 US 999 plakalı otobüsle, KAMİL KOÇ TURİZM yolcusu olarak eşimle birlikte yaşadığımız hayatımızın en iğrenç yolculuğunu sizlerle paylaşmak istiyorum;

1) Otobüsün Alibeyköy kalkışında bagaj yerleşimi yapılırken, münkmünse bavulumun üstüne, içindeki bazı eşyaların hassasiyetinden dolayı ağır bavul ve eşyaların konulmamasını, illa konulması gerekiyorsa da bavulumun yan çevrilmesini (çünkü yan çevrilince bavulun kenar çerçevesi oldukça dayanıklı olduğu için daha iyi koruma sağlıyor) otobüs görevlisinden (muavin-Host adı her neyse) rica ettim. Bana verdiği cevap son deece kaba bir uslup kullanarak:”Herkesin bagajını istediği yere koyamam,herkesin keyfine göre hareket edemem, nasıl müsait olursa bavulları öyle yerleştireceğim” diyerek en ağır eşyaları benim bavulumun üzerine koydu.” Bu uslubun ve tavrın yanlış olduğunu, sonuçta talebimin bir rica olduğunu söylediğimde “git istediğin yere şikayet et” cevabını aldım. (ki şu anda yaptığım budur!)

2) Her şeye rağmen Koltuklarımız oturduk ve yola çıktık! Koltukların arkasına monteli olan TV-Video ekranları açıldığında benim ve sanırım 5-6 koltuğun daha önündeki sözkonusu TV-Video ekranının bozuk olduğunu ve görüntü vermedğini farkettik. Durumu otobüs görevlisine ilettiğimde “bozuksa bozuk, ne yapayım, ben tamircimiyim” dedi ve “çok istiyorsan git şöföre söyle” dedi. Bende öyle yaptım. Duruma şöföre söylediğimde “ne yapayım ben tamirci miyim bunları merkeze şikayet et” dedi..(ki şu anda yaptığım budur!)

aslında daha devamı var ama sanırım şimdilik bu kadarı yeter..

Durum: Kaliteli hizmet alacağım umuduyla (eşimin bütün muhalefetine rağmen) ısrarla bilet aldığım ve eşimle bana hayatımızın en iğrenç yolculuğunu yaşatan KAMİL KOÇ TURİZMi şikayetimdir.

Sonuç : Belli bir hizmet bedeli olarak bizden ücret alan KAMİL KOÇ TURİZMden, verdiği hizmetin eksik, yanlış ve müşteri memnuniyetinden uzak olması nedeniyle;

1) Alınan hizmet bedelinin iadesini,
2) KAMİL KOÇ TURİZMin kurumsal kimliğini zedeleyen personelin gereken cezalara çarptırılmalarını
3) KAMİL KOÇ TURİZMin otobüslerinde müşteriye hizmeti aksatan kontrollerin/düzenlemelerin ivedilikle yapılmasını talep ediyorum.

Taleplerimin gözardı edilmesi durumunda ulaşabildiğim tüm platformlarda bu konudaki mağduriyetimi dillendireceğimi bildiririm..

Halil A.

Gönderen İsim/Mail: Halil A

1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: