Kafa Hacamatı Yorumları
Osman Akbaş
9 dakika okuma süresi

Sitemizde hacamat tedavisi ile ilgili paylaştığımız yazılarımızın bugünkü konusu Kafa Hacamatı Yorumları başlığı olacaktır. Bu konumuzda migren için hacamat tedavisi, baş ağrısı için hacamat tedavisi veya unutkanlık için hacamat tedavisi gibi detayları paylaşacağız. Kafa hacamatı bir çok kişi tarafından tercih edilmekle beraber kafa hacamatı zararları hakkında bilgiler elde etmek isteyen kişilerin varlığı da azımsanmayacak boyuttadır.

Kafadan Hacamat Yaptıranların Yorumları

Kafadan hacamat yaptıranların yorumlarına baktığımızda geneli öncellikle “Hacamat baş ağrısına iyi gelir mi?, baş ağrısı için hacamat iyi midir? veya kafa hacamatının zararları nelerdir?” soruları sorarak korkularını belli etmektedirler. Kafa vücudun en kritik bölgelerinden biri olduğu için bu noktada kafa hacamatı olmadan önce korkmak gayet doğaldır. Fakat bir çok kişi bu tedaviyi yaptıktan sonra kafa hacamatının zararlarının olmadığını söylemektedirler.

Başa yaptırılan hacamatın faydalarını anlatmak üzerinde durmayacağız. Biz makalenin objektif olması açısından sadece sitemize gelen hacamat olanların yorumlarını paylaşacağız. Böylece hacamat yapanların gerçek yorumları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Baş bölgesinde hacamat yaptıran bir kullanıcının yaptığı yorum şu şekilde :

Şiddetli baş ağrılarım vardı, doktor migren başlangıcı demişti ne yaptıysam geçmedi. Bir arkadaş önerdi yaptırdım uygun fiyatlıydı da. Eskisi gibi baş ağrım kalmadı, herkese tavsiye ederim

Kafa Hacamatı Yorumları

Kafa hacamatının en büyük faydaları arasında dikkat, unutkanlık ve konsantrasyon gibi etkenlere iyi geldiği söylenmektedir. Kafa hacamatı neye iyi gelir?  sorusunu soracak olursak kafa hacamatının sadece baş ağrısına iyi geldiği söylenilmez onun yanında kafa hacamatı dikkat ve unutkanlığa da iyi gelmektedir. Bir cevap verdiğimiz soru ise kafa hacamatı dikkat ve unutkanlığa iyi gelir mi? sorusu olmuştur.

Şimdi de hacamat yaptıran kişilerin gerçek yorumlarını size paylaşarak kafa hacamatının önemi hakkında bilgiler aktaracağız. Sitemize hacamatla ilgili gelen yorumlardan birini de aşağıya ekliyoruz. Buna göre Kafa Hacamatı Yorumları arasında yer alan bu yorumla kafadan hacamat olanların yorumlarını öğrenmiş olursunuz. Başa yapılan hacamat yorumları şu şekilde :

Başımın ağrısından duramıyordum kaliteli akupunktur yapan bir yer arıyordum burası karşıma çıktı ilk olarak size hacamat tedavisi uygulayalım dediler. Genel tarama  yapılıp sonra kafanıza hacamat yapabiliriz dediler. İlk önce vücuda sonra kafaya hacamat yapılıyormuş. Baş ağrımın yanında sırt ağrımda kalmadı şiddetle tavsiye ediyorum.

Unutkanlık İçin Hacamat Tedavisi

Unutkanlık için bitkisel tedaviler nelerdir? sorusunu soranlar için hacamatın da unutkanlık tedavisi içinde yer aldığı bilinmektedir. Hacamat unutkanlığa iyi midir? sorusunu sorup hacamat tedavisi olanların yapmış oldukları yorumları zaman zaman sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi de hacamat tedavisi olanların yorumlarını paylaşırken bu başlığımızda unutkanlık için hacamat tedavisi olmuş kişilerin yorumlarına yer vereceğiz.

Bayadır unutkanlığım vardı stres midir nedir bilmiyorum. Doktora gidiyorum doktor tahlil yapıp B12 bakıyor hiçbir sorun yok, değerlerim gayet normal. Daha önce hacamat yaptırmış bir arkadaş vardı ben kafamdan hacamat yaptırdım çok iyiydi dedi. Şimdi tamamlayıcı tıp olduğu için gitsem kesin bayağı bir para bırakırım dedim ama uygun fiyatlı hacamat tedavisi olduğunu görünce hemen atladım. Gerçekten abartmıyorum kafama 3 kupa attı sanki stresimi, sıkıntımı, başımdaki ufak ağrıları bile aldı. Kararsızsanız hemen yaptırın derim.

Migren İçin Hacamat Tedavisi

Hacamat tedavisi olan hastaların sıklıkla tercih ettikleri hacamat tedavilerinden biri de migren için hacamat tedavisi olmuştur. Bu tür hastalar bu tedaviyi olmadan önce genellikle hacamat migrene iyi gelir mi?, migren için hacamat noktaları nelerdir? gibi soruların cevaplarını endişe ile merak etmektedirler. Bizler de hacamat tedavisi ile ilgili paylaşımlar yaptığımız Kafa Hacamatı Yorumları başlıklı makalemizde şimdi de migren olan kişilerin yapmış oldukları hacamat yorumlarını sizlere aktaracağız. Hacamat migren tedavisi olan kişilerin yorumları şu şekilde :

Migrenim bir tutuyordu kapıları, duvarları yumrukluyordum kafamı kesip atasım geliyordu. yapmadığım tedavi gitmediğim doktor kalmadı yine de geçmiyordu artık ilaç kullanmaktan bıktım bıraktım tedavileri de sonra sitelerde gezinirken hacamat tedavileri ile ilgili haberi gördüm biraz okudum, güvenilir hacamat tedavisi yaptırdım. Yok artık dedim doktorun ilacın yapamadığını kupa mı yapacak valla yaptı.

Kafada Hacamat Yaptıranların Gerçek Yorumları

Hacamat tedavisi hakkında bilgiler verdikten sonra şimdi de kafadan hacamat yaptıranların gerçek yorumlarını paylaşacağız. Kafadan hacamat yaptıranların öncellikle büyük korkularından biri baş bölgesinde yapılan hacamat zararlı mıdır? veya kafadan hacamat yaptırmanın zararları hakkında olmuştur. Bizler kafadan hacamat yapan kişilerin yorumlarını paylaşıp artık bu işlemi yapıp yapmamakta kararı sizlere bırakıyoruz. Amacımız hacamat tedavisini objektif bir biçimde hacamat yapan kişilerin yaptıkları yorumlarla sizlere sunmaktır. Kafadan hacamat yaptıranların gerçek yorumlarından biri de şu şekildedir :

Başımın sol tarafında öyle bir ağrı vardı ki ne uyutuyordu ne de bir şey yaptırıyordu. İnternette gezerken uygun fiyatlı akupunktur ve hacamat çıktı karşıma. Yaptırdım eskisi gibi başımın solu ağrımıyor.

Boyut Fıtığı Hacamat Yaptıranların Yorumları

Boyun fıtığı bir çok kişinin baş belası olan hastalıklardan biridir. Boyun fıtığı hacamat yaptıranların yorumları adlı başlığımızda ise sizlere boyun fıtığı tedavisi için hacamat yapan kişilerin yorumlarını aktaracağız. Öncelikle boyun fıtığı için hacamat iyi midir? sorusunu sormak elzem olur. Boyun fıtığı için hacamat olan kişilerin yorumlarına baktığımızda hacamat tedavisinin boyun fıtığına iyi geldiğini söylememiz mümkündür.

Tabi bu yorumlar objektif olduğu için hacamat fıtığa gerçekten iyi gelir mi onu tam olarak bilemeyiz zira bazı hastaların yaptıkları yorumlar psikolojik de olabiliyor. Bu nedenle biz her ne kadar hacamat yapanların yorumlarını paylaşsak bile sizin daha geniş bir araştırma ile bu tedaviyi yapmanız daha önemlidir. Boyun fıtığı dışında boyun düzleşmesi için hacamat tedavisi olanlar da mevcuttur. İşte boyun fıtığı ve düzleşmesi için hacamat yapanların yorumları şu şekilde :

Boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi vardı bende biraz eğiliyorum iş yapıyorum boynum sabit kalıyor hareket etmiyordu. İğneli akupunktur tedavileri denedim biraz rahatlattı sonra bu tedaviyi yapan isterseniz kafa hacamatı yapalım size dediler çok faydasını görürsünüz, yaptırdım ve çok memnun kaldım. Kafadan hacamat yaptırınca rahatlamadan dolayı uykunuz geliyor ama bir süre uyumamak gerekiyormuş başka da zorluğu, ağrısı yok bence.

Hacamat Olan Kişilerin Yorumları

Kafa Hacamatı Yorumları makalemizin son başlığı ise hacamat olan kişilerin yorumları olacaktır. Bu başlıkta hacamat olan kişilerin yapmış oldukları gerçek yorumları sizlere aktaracağız. Buna göre hacamat olmadan önce hacamatın zararları var mıdır?, hacamat tedavisi baş ağrısına iyi gelir mi?, hacamat yaptırmak çok ağrı yapar mı? gibi sorulara cevap bulmuş olacaksınız.

Hacamat olan kişilerin yaptıkları yorumlar genellikle olumlu yorumlar olmaktadır. Sitemize gelen hacamat yorumlarına baktığımızda bir çok hasta hacamat tedavisini olmadan önce korku ve çekimserlik yaşayarak hacamat tedavisine yaklaşıyorlardı ama hacamat tedavisinin ardından genelinin yorumları olumlu olmuştur. Biz kafadan hacamat olanların yorumlarını sizlerle paylaşırken yine de en iyi bilgiyi kendini araştırıp ona göre bir tedavi aşaması oluşturmanızı öneririz. Her ne kadar hacamat yapanların gerçek yorumlarını paylaşsak da bu yorumlar kişiden kişiye değişmekte bazı hastalar psikolojik şekilde iyi olduğuna inanarak yorum yapabilmektedirler.

İşte hacamat yaptıranların gerçek yorumları şu şekilde :

Kafadan hacamat yaptıranların yorumları başta olmak üzere. Fıtık, boyun düzleşmesi, migren, unutkanlık, dikkatsizlik gibi bir çok hastalıkla ilgili hacamat yorumlarını aşağıya ekliyoruz. Buna göre dikkatsizlik için ne iyi gelir veya dikkatsizlik için bitkisel tedaviler nelerdir gibi soruların cevaplarını da bu yorumlar arasında görmek mümkündür. Aynı şekilde unutkanlık için bitkisel tedavi yöntemleri nelerdir? sorusu da bunun içinde yer alır.

  • Alternatif tıp olsun kupa tedavileri olsun çok severim tam bir şifa bağımlısıyım, başıma da yaptırdım çok memnunum kim bulmuşsa bu kupa tedavisini eline öpmek lazım. Azıcık kanla vücudundaki birikmiş her şeyi atıyorsun. Canın acımıyor mu kafana kesik atıyorlar diyen oldu benim canım tatlıdır aslında ama ufak sinek ısırığı gibi bir şey. Faydasını gördükten sonra arı sokması gibi bile olsa acısı vız gelir açıkcası
  • Akupunktur ve kupa tedavilerini, kafa hacamatını teyzem yapıyordu, sağda solda kafa hacamatı yaptıranların yorumlarını duyuyordum da çok sallamıyordum açıkçası teyzem uygun fiyatlı hacamat yapıyor diye yağlıyorlar sanıyordum zorla tuttu bir gün beni yaptı. Çok renk vermedim ona ama bence çok iyi bir şey sanki çıkan pıhtıyla kafanızdaki ağırlığı da alıyor gibi.
  • Ense kökümden bir ağrı giriyordu sıcak havlu, su torbası koyana kadar geçmiyordu bayağı yaşadım bu durumla sonra bir arkadaşın da aynı şikayeti varmış tavsiye etti kafamdan kafa hacamatı dediklerini  yaptırdım ruhen de bedenen de rahatladım açıkçası. Hani toprağa bas enerjini alır derler ya aynen öyle oldu. Ruhen de bedenen de arınmış gibi oldum.
  • Kendimi bildim bileli başım ağrır benim ağrı kesici dışında da geçmezdi o ağrı sonra ağrı kesiciler de fayda etmemeye başladı yazık annem bu halime üzülmüş olacak ki her yerde anlata anlata sonunda çaremi bulmuş. Kafadan hacamat yapıyorlarmış ama önce genel tarama hacamatı dedikleri vücudun her yerine etkisi olan önemli bölgeleri yapıp sonra kafa hacamatı yapıyorlarmış. Neyse yaptırdık genel taramayı 1 ay sonra gel kafadan kupa yapacağız dediler yaptırdım her yaptırdığımda baş ağrım daha da hafifledi 8 senedir yaptırıyorum resmen bağımlı oldum.

Kafa Hacamatı Yorumları Yazmak için Tıklayın

1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: