Jeo Clay – JEOCLAY Kil Maskesi Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

JEOCLAY Kil Maskesi Kullanıcı Yorumları, jeo clay volkanik kil maskesi yorumları, ebru şallı jeoclay veya jeoklay kil maskesi şikayetleri bu başlıkta paylaşılıyor. JeoClay kil maskesi kullanan kadınların yorumları da burada paylaşılıyor. Siz de yorumlarınızı kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşmak istemez misiniz?

jeoclay kil maskesi

Yapılan açıklamalara göre jeoclay kil maskesinin içinde 36 çeşit mineral bulunuyor. Bu mineraller özellikle cilt temizliği için oldukça faydalı olup cildi güzelleştiriyor. Öyle ki saçlarda kullanıldığı zaman kil’in saçları beslediği de söyleniyor.

JeoClay Kil Maskesi Kullanımı Nasıldır?

İlk olarak yüzümüzü, cildimizi uygun bir temizleme ürünü ile temizleyip yıkıyoruz. Sonrasında ise hazırlanmış olan kil maskesini nce bir şekilde deriye uyguluyoruz. Göz altlarına ve üstlerine sürmüyoruz. Burası önemlidir. Maskeyi sürme işlemi bittikten sonra mümkünse sırt üstü uzanıyoruz ve başımızı arkaya doğru atıyoruz. Böylece maskenin ağırlığından dolayı yüzümüzde sarkma olmayacaktır.

jeoclay kil maskesi yorumları
jeoclay kil maskesi yorumları

JeoClay kil maskesini sürdükten sonra maske kuruyana kadar konuşmazsak ve yüzümüzü hareket ettirmezsek faydalı olacaktır. Maske tamamen kuruduktan sonra duru su ile yıkıyoruz ve son olarak cildimize uygun bir nemlendirisi sürüyoruz.

JeoClay Kil Maskesi Kullanıcı Yorumları

Değerli kullancılar, jeoclay kil maskesi yorumları başlığı altında sizlere kil maskesi hakkında bilgi vererek kullanımı esnasında yapılması gerekenleri aktardık. Siz de jeoclay kil maskesi ile ilgili neler düşündüğünüzü kullanıcı yorumları ile paylaşmak istemez misiniz?

jeoclay kil maskesi kullanıcı yorumları için tıklayın

jeoclay kil maskesi yorumları, jeo clay kil maskesi şikayetleri, jeo clay kil maskesi kullananlar

Benzer Kullanıcı Yorumları:

jeoclay (45), jeoclay kullananlar (30), jeoclay maske ve sabun (10)
54 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: