iPhone 5S Kullanıcı Yorumları ve şikayetleri
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

iPhone 5S Kullanıcı Yorumları, iphone 5s fiyatı ne kadar ve iphone 5S şikayetleri – Henüz iphone 5 çıkalı fazla zaman olmamışken şimdi de iphone 5s çıkacağı duyurusu yapıldı. Eylül 2013’te çıkması beklenen iphone 5s ile ilgili kullanıcı yorumları bu başlık altında paylaşılacaktır. Siz de iphone 5s hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altından paylaşabilirsiniz.

Şahsen iphone 4S kullanan biri olarak iphone 5S’in çıkmasını bekleyenler arasındayım. Hem şekil olarak hoşuma gidiyor olması hem de işlemci hızının iphone 4s’e gör oldukça hızlı olması bu telefonunu kullanmam için bir sebep olabilir. Ama bunların dışında telefonun hafif ve fazla ısınmıyor olması da insanı cezbeden bir diğer özellik olabilir. E tabii iphone 5 ile birlikte yeni yeni özellikler de gelmiştir. Bunlar da işine yarayanlar için tercih sebebi olabilir.

iPhone 5S fiyatı ve yorumları
iPhone 5S fiyatı ve yorumları

iPhone 5S fiyatı ne kadar olacak?

Değerli arkadaşlar. iPhone 5S için en çok merak edilen konulardan bir tanesi de fiyatı olmaktadır. Şu an için resmileşmiş bir fiyat olmasa da iPhone 5S fiyatı için 2.500 TL civarı olduğu söylenmektedir. Haliyle iPhone 5 ve iPhone 4S fiyatlarında da biraz düşme olacaktır. Eğer siz de telefon alışverişi yapanlardansanız tavsiyem o dur ki elinizde olan cihazı şimdi nakite çevirip daha sonradan iPhone 5 veya iPhone 5S almaktır. Böylelikle hem telefon değeri düşerken fazla para kaybınız olmaz hem de daha sonradan cihazı satarken kar etmiş olacaksınızdır.

Şimdilik paylaşacaklarım bu kadardır değerli arkadaşlar. Siz de cihaz hakkında neler düşündüğünüzü iPhone 5s kullanıcı yorumları başlığı altında diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak görüşlerinizi aktarabilirsiniz. İyi günler dileklerimle…

iPhone 5S Kullanıcı Yorumları

iPhone 5S Kullanıcı Yorumları ve şikayetleri
iPhone 5S Kullanıcı Yorumları ve şikayetleri

iphone 5s, iphone 5s yorumları, iphone 5s kullanıcı yorumları, iphone 5s şikayetleri

Benzer Kullanıcı Yorumları:

iphone 5s kullanıcı yorumları (113), iphone 5s yorumları (62), iphone 5s YORUMLAR (20), iphone 5s şikayetleri (14)