ikinci 2.öğretim harçları neden kalkmadı
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

ikinci öğretim harçları neden kalkmadı, 2.öğretim harçları parası neden kalkmadı , 1.öğretim harçları kalktı da 2.öğretim harçları neden kalkmadı , kullanıcı yorumları farkıyla ikinci öğretim harçları neden kalkmadı haberini okuyup yorumlayabilirsiniz.

Sevgili öğrenci arkadaşlar ikinci öğretim harçları neden kalkmadığı noktasında henüz tam bir bilgimiz yok ancak öyle tahmin ediliyor ki harç miktarlarının yüksek olması bunun nedenlerinden bir tanesidir. İkinci öğretimde okuyan öğrenciler 1.öğretimde okuyan öğrencilere nazaran yaklaşık 3 katı kadar ücret ödediğinden dolayı bunu karşılamak istememişlerdir.

Anlayacağınız 1.öğretimlerin harçları kalkmış olsa da ikinci öğretimlerin harçları şu anda kaldırılmamıştır. Bir ihtimal ilerleyen günlerde başbakanlık öğrencilerin bu dertlerini işitip ikinci öğretimlerin harçları içinde bir düzenlemeye gidebilir.

Siz de bu başlık altında ikinci öğretim harçlarının neden kaldırılmadığı ile ilgili görüşlerinizi kullanıcı yorumları  ile paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünde görüşlerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz?

ikinci 2.öğretim harçları neden kalkmadıbu sayfayı facebook’ta paylaşırsak daha çok kişiye ulaşabiliriz.

Lütfen 2.Öğretim Arkadaşların Sesini Duyurma Adına Yorum Yapınız

yorum yazmak için tıklayınız

1 Yorum

%d blogcu bunu beğendi: