Herbalife Kullanıcı Yorumları
Osman Akbaş
1 dakika okuma süresi

Herbalife, sağlıklı bir cilde ve saçlara kadar ürünleri olan bir gıda takviyesidir. Bünyesinde gıda takviyesi niteliğinde bitkisel çaylar, toz ve tablet ürünler, cilt güzelliği için bitkisel kremler, şampuanlar ve maskeler vardır. Herbalife’ ın en gözde ürünü shake’ dir. Bitkisel bir toz karışımı olan shake, tatlıdır ve süt yada meyve suyu ile karıştırılarak besin yerine kullanılır. Güne zinde başlamayı ve kan şekerini dengede tutmayı başarırken yağ yakımını hızlandırır. Günde 2 öğün tüketilmesi gereken shake, sabah akşam öğünlerinde tavsiye edilir. Yemek sırasında değil yemek yerine içilir. Yemek ile birlikte kullanımı fazla kalori anlamına gelse de kilo almak için kullanmamanızı öneriyoruz. Pürüzsüz bir cilt için 2 öğün shake ve bir öğün yemek yenirken, zinde kalma amacı ile günde 3 öğün yemekle birlikte 3 defa shake içilmesi önerilir. Düzenli kullananlar üzerinde etkili sonuçları olan Herbalife ürünleri birbirleri ile sinerji içindedirler. Ayrıca istenilen pürüzsüzlüğe ulaşıldığında ise bunun korumanız gerekmektedir.

herbalifeHerbalife Yan Etkileri Nelerdir ?

Cilt bakımı konusunda üstün başarıları olan shake güvenle kullanılabilir. Gıda takviyesinin kullanımı sırasında spor yapma şartı yoktur ve sarkma yapmayacağı garantisi verilir.  Bir aylık düzenli kullanımda bile ciddi etkileri olan shake, kahvaltı yapacak zamanı olmayanlara kaliteli bir kahvaltı imkanı sunar. Bunun dışında cilt için kullanılan ürünleri ve bitkisel yağ yakıcıları mevcuttur. Sadece çay yada tablet kullanımında bile güzel sonuçlar elde edilebiliyor. Tabletler sıkıştırılmış bitki özlerinden oluşuyor ve termojenik özelliklere sahip.

Herbalife kullanıcı yorumlarını sitemizden okuyabilir, herbalife yorumları, herbalife şikayetleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Benzer Kullanıcı Yorumları:

herbalife kullanıcı yorumları (18)